Kot Tunikler Hafta İçi,hafta Sonu Programlar İçin Nasıl Kombinlenmeli?

Kombinlenmsi zor olan parçalardan biri de kot tunik modelleridir. Özellikle yaz aylarının vazgeçilmezi haline gelen kot tuniklerle hemen hemen hepimiz tarzımızı yansıtan kombinlere imza atarak, şıklığı ele alırız. Ruh halimize göre bazen tek renk, bazen enerjik kombin, bazen de kendimizi çocuksu hissettirecek kombinler yaparız. Tüm duygularımızı ifade eden kombinlerimizde bazen başarılı olsak da çoğu zaman demode olduğumuzda kesin. Şimdi ruh halinize göre kot tunikler nasıl kombinlenmeli, biraz da onlardan bahsedelim.

 

Günlük Koşuşturmalar İçin

 

Çoğumuz gün içinde zamanı kılı kılına yetişebileceğimiz öyle programlar yaparız ki, kombin yapmak ta bir mesele haline gelir. İşte kot tuniklerde böyle durumlar için en çok rahat edilen kıyafetlerin başında yer alır. Spor ayakkabı ya da babetleriniz ile kombinleyeceğinizi kot tunik, tüm gününüzün rahat geçmesini sağlayacaktır. Kaymayan eşarp ya da yüz renginize uyumlu renkte şalda bu kombinize eşlik etsin. Kombininizi canlandırmak istiyorsanız kolye, kalın bilezik ya da sıra dışı yüzükler kullanmalısınız. Böyle kombin ile günlük programlarınıza rahat ve şık bir şekilde katılarak, aktivitenizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

Hafta Sonu Koşuşturmaları

 

Günlük koşuşturmalardan dolayı belki de hafta sonunu hepimiz dört gözle bekleriz. Çünkü hafta sonu dendiğinde hepimizin içini tatlı bir huzur dolar ve sakinlik kaplar. O iki günde koskaca bir haftanın yorgunluğu üzerimizden atılır. Kısa seyahatler, piknikler, partiler ve her türlü eğlenceler iki güne sığdırılır. Bu günler içinde akılınıza gelecek ilk kıyafet kot tunikler olmalıdır. Rahat ve salaş tarzlardaki tunikler ile spor ayakkabı da, hafta sonu gezileriniz için aklınıza gelecekler arasında olmalı.

 

Kot Tunik Kombininizde Bunlara Dikkat Edin

           Kotlara her rengin ve her parçanın yakıştığını hemen hemen hepimiz biliyoruz. Şık bir yerde yemek için özel parçalarla kombinlenirken, spor bir stil ise, ilk kullanılan kıyafetlerin başındadır. Kotlarınızı floral desenleri kıyafetlerle kombinleyebilirsiniz. Bu sezonda İkonik çantalar ile püsküllü çantalarda kot tuniklerinizin tamamlayıcısı oluyor. Tek renk boğacağından dolayı kotlarınızda tek renk hakimiyetini asla kullanmayın. Yaz enerjisini genelde üç farklı renk yansıttığından dolayı, üç renkli kombinler yapmaya çalışın. kot tunik modellerinizi bu tarz bir seçimle kombinleyerek, şık ve zarifliği ele alarak, çevrenizdekileri güzelliğinizle etkileyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir