Kot Tunik Kombinleriyle Tarz Yaratın

Tesettür modasının en önemli kıyafetlerinden biri şüphesiz ki tuniklerdir. Birçok çeşidi bulunan tuniklerin en çok tercih edilen modellerinden biri ise kot tuniklerdir. Kot tunik modelleri, tesettürlü bayanların günlük hayatlarında kendi tarzlarını konuşturmak için tercih ettikleri bir kıyafet türüdür. Birbirinden farklı renk tonlarıyla tunik severlerin beğenisine sunulmuştur.

Açık ya da koyu renkli çeşitleriyle şık kombinler oluşturmak oldukça mümkündür. Seçtiğiniz tunik modelleriyle uyumlu ayakkabı ve eşarp tercihinizle de kot tuniklerinize farklı bir hava oluşturmak tamamen kullanıcıya bırakılmaktadır. Sadeliği sevenler için ise sade renk tonların önerildiği kot tunik modellerinde desenli eşarp tavsiye edilmektedir.

 

Kombin tavsiyeleri

 

Kendine has şıklığı bulunan kot tunik modellerine beyaz pantolon tercihi tamamlayıcı görevi görmektedir. Beyaz pantolonla birlikte hafif topuklu ayakkabı seçilmesi iyi bir kombin örneği olarak karşınıza çıkmaktadır. Ayrıca koyu renk sevenler için ise kot tuniklerin altına siyah pantolon tavsiye edilmektedir.

 

Kot tuniklerin farklı çeşitleri de bulunmaktadır. Kot tunik, file detaylı, asimetrik kesim, trençkot, bileklere kadar uzun olan ve diz hizasında bulunan modelleriyle dikkat çekmektedir. File detayların hakim olduğu bir tuniğe en iyi kombin desenli eşarp, siyah pantolon ve pudra renginde bir ayakkabı ile şık bir kombin oluşturulabilir. Bu kombini hem davetlere hem de günlük hayatınızda kullanmanız mümkündür. Ayrıca tuniklerin altına stiletto ayakkabı türleri ile oldukça şık bir tarz oluşturmaktadır.

 

Kemer seçimi

 

Kot tunik modellerinde özellikle kullanılan kalın deri kemerlerin eşarp, pantolon ve ayakkabıyla uyum içerisinde olmasına dikkat etmekte ayrıca fayda bulunmaktadır. Kahve tonlarında kemer kullanmak isteyenler için aynı renkte eşarp ve ayakkabı seçimi elzem olacaktır.

 

Jean kombini

 

Kot tunik modellerini Jean pantolonlarla da kombine edebilirsiniz. İyi bir kombin için Jean seçimine özen gösterilmelidir. Tunik altına giyilecek bir Jean’in seçiminde dar paça olmamasına özen gösterilmelidir. Dar paça Jean’lar iyi bir kombinin dışında kalabilmektedir. Bu tür bir kombine ise pudra rengi bir eşarp ve açık tonda bir çanta ile şık bir tarz oluşturmanız mümkündür. Kot tunik kombinleri kadınlar için adeta kurtarıcı özelliği taşımaktadır. Hem kolay kombin hem de her yere kolaylıkla uyum sağlayabilme özelliğine sahiptir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir