En Şık Tesettür Kot Tunik Modelleri

kot tunikYeni sezon model seçenekleri içerisinde dantelli işlemeler oldukça fazla tercih ediliyor. Bu alanda en şık tesettür kot tunik modelleri arasında dantelli modeller öne çıkıyor. Açık renk model seçenekleri içerisinde belden büzgülü yaka kısmında beyaz dantelleri olan tasarımlar oldukça fazla beğeniliyor. Kot modeller genellikle günlük kombinlerde tercih edilmektedir. Ancak daha şık kombinler elde edebilmek için ön kısımlarda kullanılan cep detayları üzerinde gümüş payet işlemeler çok hoş olacaktır. Renk geçişleri şeklinde sunulan bazı kot tasarımlar bulunuyor. Bunlardan bazıları kot görünümlü kumaşlardan oluşmakta ve pudra tonlarında şal kombinleri ile çok hoş bir şekilde kombine edilebilmektedir.

Bel kısımlarında kullanılan zincir detayları da oldukça hoş olmakta ve farklı tarz kemer kullanımları ile bu modellerin şık bir abiye olarak tercih edilmesi de mümkün olmaktadır. İnci detayları yumuşak şekilde olan kot kumaşlarda çok şık kullanımlar oluşturmaktadır. Bu alanda tesettür kot tunik modelleri içerisinde şıklık elde edebileceğiniz model seçenekleri arasında belde kullanılan incecik deri kemerlerde yer alıyor. Bu modeller arasında belinde kalın kahve tonlarında kemer kullanımları ile sunulan modellerde bulunuyor. Desenli eşarp tasarımları kot modellerle çok hoş kombinler oluşturmaktadır. Özellikle kapüşon detaylar günlük kullanımlarına ne vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kapüşon detaylarının son dönemlerde pardösüler, feraceler hatta kabanlarda da tercih edilen modern ve spor bir detay olarak çok beğenildiği de görülmektedir.

Dantel detayları bazı modellerde tek yaka kısımlarında kullanılabiliyor. Bazı modellerde ise kollarda da kullanılarak tesettür kot tunik modelleri içerisinde kombinler yapılabiliyor. Özellikle cep detayları kot modellere çok yakışıyor. Bu tarz modellerin en acil durumlarda kurtarıcı olarak kullanılabilmesi de mümkün olmaktadır. Etek uçlarında ve kol kısımlarında kullanılan farklı desenlerde kot modellerle uyum sağladığında şık kullanımlar oluşturmaktadır. Bu alanda en şık uyumlar için hoş seçenekler tercih edebilirsiniz. Ancak beden ölçülerine dikkat etmek gereklidir. Hafif göbekli bir yapınız var ise daha salaş tasarımlar ve bol kesimler tercih etmeniz önerilir. Özellikle düğmeli modeller yerine fermuarlı modeller kullanarak ta kıyafet kombinlerinde çok daha başarılı kullanımlar elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir