Spor Kot Tunik Modelleri

Tesettürlü hanımlar her alanda rahat ve uyumlu kombinler elde edebilmek için tesettür ruhuna uyumlu model seçenekleri arasında seçimler yapmaktadır. Spor tarzlar oluşturması itibari ile kot tunik modelleri çok beğenilmektedir.  Buz mavisi renk tonundan koyu laciverte yakın renk tonlarına kadar kot modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Sade düz modellerde oldukça şık uyumlar oluşturmakta, aykot tuniknı zamanda da rahatlıkları ile de çok beğenilmektedir. Belden büzgülü modeller bu sezon tesettürlü hanımların gözde seçenekleri arasında yer alıyor. Daha lacivert renk tonuna yakın model seçenekleri arasında ise vizon renkli eşarp modelleri ile kombinler yapılabilir.  Kapüşonlu detaylarda bu alanda çok beğeniliyor.

Etek uçlarında ve kollarda kullanılan desenlerde tesettür kot tunik modelleri içerisinde çok hoş uyumlar oluşturmaktadır. Bordo şallar ile de kot modellerin kombini mümkün olabilmekte ve daha açık renk tonlarında önden düğmeli modelleri turkuaz renk tonlarında şallarla kombine edebilmek mümkün olmaktadır. Ayrıca özel tasarım modelleri şık kullanımlarda tercih edebilmek amacı ile desenli hoş eşarp modelleri de tercih edebilirsiniz. Asimetrik kesim, kapüşonlu modeller, belden bağlamalı büzgülü tasarımlarda oldukça hoş olmaktadır. Genç tesettürlü hanımlar bu tarz modelleri çok beğeniyor. Bunun yanında farklı yaşlara hitap eden bu model tasarımlarını pek çok tesettürlü hanım dış giyim ürünü olarak ta tercih edebilmektedir.

İnce kemer kullanımları ile de kot tunik modelleri kombin edilebiliyor. Bu tarzlada siyah ya da beyaz boru pantolon uyumları ve bu şekilde yapılan kombinlerde günlük kullanımlarda tercih edebileceğiniz model seçenekleri arasında yer almaktadır. Etek uçlarında kullanılan volanlı tasarımlar ve torba ceplerde daha spor ve kullanışlı modeller oluşturmaktadır. Bazı kumaşlar kot görünümlü olabiliyor. Bu kot görünümlü kumaşlar ile abiye tarzında uyumlarda elde edilebiliyor. Önden düğmeli modellerin bir kenarı düz kot kumaş olurken bir kenarında kareli model tasarımlarına yer verilebiliyor. Kanguru cep detayları bu modellerde oldukça hoş durmaktadır. Ve pudra renk tonlarında eşarplar ile kombine edebilmek mümkün olmaktadır. Vizon, mavi, bordo, mürdüm, zümrüt yeşili eşarp modelleri bu tarz tuniklerde oldukça hoş uyumlar ortaya çıkaracaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir