Kot Gömleklerde Hangi Modeller Önde ?

Kot gömlek modelleri spor giyinmeyi seven bayanların vazgeçilmez parçalarındandır. Özellikle günlük kombin modellerinde kot gömlekler ile çok farklı tarzlar yaratılabilir. Yeni sezon kot gömlek bayan modellerinde ise seçenekler çok geniştir. Her mevsimde bu gömlekler tercih edilebilir. Bahar ve yaz sezonunda da bayanlar sık sık kot gömlek ürünleri ile rahatlığı ve şıklığı bir arada yaşayabilir.

 

KOT GÖMLEK MODELLERİ VE YENİLİKLER

 

Kot gömlek ürünleri çok farklı şekillerde kombin edilebilir. Kot bir pantolon ile kot bir gömlek çok şık duracaktır. Özellikle bu iki parçanın arasındaki bazen ren tonu farklı olabilir. Kısa kolluk kot gömlek ve kolsuz gömlekler de yeni sezon ürünler arasındadır. Kot gömlek modelleri aynı zamanda tesettür modasında da ön plandadır. İnce kot kumaşından tasarlanan gömlekler yaz aylarında terletmez. Kot gömlek modellerinde cep detayı, boncuk ve işleme gibi detaylar yer almaktadır. Bazı kot gömlek modelleri ise ceket tarzında da tercih edilebiliyor. Son dönemlerde, kot gömlek modelleri özellikle bol kesimli ve uzun eteklerle de kullanılmaktadır. Farklı renk seçenekleri ile sunulan kot gömlek bayan modelleri son derece şık ve kullanışlıdır. Kot gömlek modelleri farklı tarzlara hitap etmektedir. Bundan dolayı her bayan kendi zevkine göre bir model bulabilir. Kot gömleklerin çok fazla ilgi görmesi ile beraber, seçenekler de arttırılmıştır.

 

HER TARZA, HER ZEVKE UYGUN KOT GÖMLEKLER

 

Her bayanın giyim tarzı farklıdır. Lakin yeni sezon kot gömlek bayan modellerinde de seçenekler bir o kadar geniştir. Açık mavi, buz mavisi ve koyu mavi gibi renk seçenekleri bulunmaktadır. Tesettürlü bayanlar için uzun kollu ve bol kesimli kot gömlek modelleri mevcuttur. Bazı kot gömleklerinde farklı işlemler ve detaylar bulunmaktadır. Yaka kısmında işleme, boncuk gibi detaylar sadeliği biraz daha geride bırakıyor. Eskitilme kot gömlek modelleri ise özellikle genç bayanlar tarafında çok tercih ediliyor. Sıcak günler için ince ve hafifi gömlekler sunuluyor. Hemen hemen her şekilde kot gömlekler kombin edilebilir. Uzun eteklerle veya şortlarla, bol kesimli pantolon veya kot pantolonlarla da gömlekler şık görünecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir