Kot Gömlek Modelleri Ve Kombinleri Nelerdir?

Kot gömlekler eskiye nazaran kullanımı daha da yaygınlaşan bir bayan giyim unsuru haline gelmiştir. Özellikle spor giyim tercih eden bayanların seçimi olan kot gömlekler her sezon yeni tasarımlar ile vitrinlerde yerini alıyor. Bu sebeple her sezon kot gömlek bayan giyimi oldukça çeşitli modeller görüyor.

 

En Çok Tavsiye Edilen Kot Gömlek Modelleri Nelerdir?

 

Kot gömlekler günlük kullanıma daha uygun olan özellikle bayan giyim konusunda ön planda bulunan bir giyimdir. Spor ve aynı zamanda şık görünmek isteyen hanımların ağırlıkla tercih ettiği kot gömlek bayan modelleri farklı tarzlara hitap eden çeşitleri bünyesinde bulunduruyor. 2017 sezonunun en çok tercih edilen kot gömlek bayan modeller uzun kollu kot gömleklerdir. Renk konusunda ise bu gömlekler açık ve koyu mavi renkler yaygın olarak görülüyor. Bu gömleklerin aynı zamanda kolları katlanabildiği için mevsimlik kullanımında elverişlidir. Günlük kombin için asimetrik formda kesilmiş olan ve boydan düğmeleri bulunan kısa kollu kot gömlek modelleri de bayanların ilgi odağı oluyor. Kumaşının ince ve hafif olması yaz günlerinde sıcağın hissedilmemesine sebebiyet veriyor. Bu nedenle en çok tercih edilen giyim unsuru olarak hanımların dolaplarında yerini alıyor. Hem spor giyinip hem de şıklığını kaybetmek istemeyen hanımlar için de kot gömlek seçiminde, ön kısımlarının işlemeli veya şerit desenli olması büyük önem taşıyor. Bu şekilde hem spor hem şık giyim sağlanmış olunur.

 

Spor Giyimde Şıklık

 

Spor giyimde farklı tarz yaratmak isteyenler için önerilen kot gömlek bayan modelleri ise, arkası düz ancak ön kısmının nakışlar ile hareketlendirilmiş olanlarıdır. Bu modellerde çoğu zaman belden bağlanabilen bir şerit detayı bulunuyor. Oldukça çeşitli olan kot gömlek modelleri günlük hayatta hanımlara kolaylık sağlayan bir giyimdir. Kumaşının ince yapıda olması ve rahat kullanımı ile hem spor hem de şık bir görünüm yaratıyor. Hemen hemen tüm sezonlar da modası geçmeyen ve sürekli yeni tasarımlar ile ön plana çıkan bayan kot gömlek modelleri, bu sezonda da damgasını vurmaya devam ediyor. Özellikle açık tonlarda tercih edilmesi önerilen bayan kot gömlek modelleri, kot pantolonlar ile kombin yapıldığı zaman daha spor bir görünüm elde ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir