Kot Gömlek İle Yapılacak Kombinler Nelerdir?

Her sezon kendini yenileyen moda tasarımı ile ön plana çıkan giyim türlerinden birisi de bayan kot gömleklerdir. İnce ve kalın kumaşlardan oluştuğu için hem kısa hem uzun yani mevsimlik olarak tercih edilebilen bir üründür. Her yıl kendini yenilemesi ile modasının geçmeyeceğini gözler önüne seren kot gömlek bayan modelleri hanımlar için kurtarıcı bir giyim ürünü olarak dolaplarında yer alır. Mevsim fark etmeden her zaman moda olarak kullanılan bu gömlekleri kombinlemek oldukça büyük önem taşıyor.

 

Günlük giyim sorununu ortadan kaldıran gömlek çeşitleri hanımlar için büyük bir kurtarıcıdır. Özellikle sıcak günlerde cildi tahriş etmeyen yapıda kullanılan kot gömlek modelleri bayanların en çok tercih ettiği kıyafetler arasındadır. Bu nedenle her yıl yenilenen bir modası ve her yıl yenilenen çeşitleriyle mağazaların vitrinlerinde yerini alan gömlek modelleri hanımların ilgi odağı olmaya devam ediyor.

 

Etek ve Kot Gömlek Kombini

 

Şüphesiz ki kot gömlek bayan modelleri etek ile kombin yapıldığı zaman, oluşan bu tarz sonucunda harika bir görünüm ortaya çıkıyor. Bundan dolayı kot gömlekler ile kombin yaparken özellikle modacıların en çok tercih ettiği etek kombinleri deri etekten yana. Etek ile kot gömlek kombini yapıldığı zaman, kombin yapılan deri eteğin altına giyilecek olan spor ayakkabı veya botlarda bu kombini tamamlayan önemli unsurlardan oluyorlar.

 

Kot Pantolon ve Kot Gömlek Kombini

 

Kot gömlekleri kombini için ayrı bir tarz yaratan kot pantolon kombine de oldukça yaygın olarak kullanılan bir giyim tarzıdır. Kot parçalarının birbirleriyle uyumlu olması halinde kendi tarzını yaratan hanımlar bulundukları alanda oldukça büyük bir görsel şölen oluşturabilirler. Aynı zamanda kot parçalarının birbirleriyle uyumlu olması ile havalı ve şık bir görünüm de ortaya çıkacaktır. Kaşık gömleklerin Blazer ceketlerle kullanılması ve altına tercih edilecek kot pantolon modeli de oldukça önemlidir.

 

Mini Elbise İle Kot Gömlek Uyumu

 

Mine elbiselerin üzerine tercih edilecek kot gömlek bayan modelleri oldukça şık bir görünüm oluşturuyor. Özellikle deseni ve modeli düz olan elbiselerin üzerine tercih edilen kot gömlek modelleri ise ortaya oldukça güzel bir sonuç çıkartıyor. Kullanımı oldukça rahat, şık ve kolay olan bu kot gömlek modeli kombini ise hanımlar tarafından oldukça yaygın olarak tercih ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir