KOMBİN YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMEK GEREKİR?

 

Kapalı bayanların çoğu kıyafetlerini kombin yaparak almaktadır. Kıyafetlere farklılık ve değişiklik katmayı sevenler için tesettür kombin önerileri oldukça önemlidir. Tesettür modasını yakından takip eden bayanlar sonbaharın gelmesi ile pantolon üstüne uzun hırka ve yelekler tercih ettiği gibi kap ve trençkotlar tarz olduğunu göstermektedir. Burada önemli olan kombin yaparken yaşınıza uygun renkler tercih ederek bu işe başlayabilirsiniz. Her bedene ve yaşa uygun kıyafetleri artık günümüzde tesettürlü bayanlar rahatlıkla bulmaktadır. Kombin yaparken aynı renk tercihi olmaması önemli bir noktadır. Zıt renkler ve değişik aksesuarlar kullanarak kıyafetinizi tamamlayabilirsiniz. Kombine uygun ayakkabı ve çanta ile desenli kıyafet yerine tek renk tercihi her zaman yerinde bir karar olmaktadır.

 ETEK CEKET KOMBİNLERİ NASIL OLMALIDIR?

 

Tesettür giyimin vazgeçilmez parçalarından biri olan etek ceket kombini arasında genelde siyah, bordo ve kahve tonları tercih edilmektedir. Sonbahara özel renklerle iş dünyasında çalışan bayanların kurtarıcısı haline gelen tesettür kombin gün içinde kullanılmaktadır. Elbiselerin üzerine giyilen ceketler mükemmel şıklığı da beraberinde getirmektedir. Ceket ve eteğin duruşu rahatlığı her mevsime uygun tasarlanan kıyafetleri bulmak mümkündür. Pileli uzun etekler genelde açık renk tercih edilirken üzerine koyu renk ceketle uyum sağlamaktadır. Tesettür şıklığını bir kez daha ortaya çıkaran kombin önerileri sayesinde bayanların şal seçimi de kıyafete uygun tercihler yapılması gerekmektedir.

 TESETTÜR GİYİMDE PANTOLON KOMBİNİ NASIL YAPILMALIDIR?

 

Tesettürlü genç bayanların tercihi olan pantolonlar gün içinde ev ya da işyerinde tercih edilmektedir. Bluz, gömlek ve tunikle mükemmel bir uyum sağlayan pantolon tesettür kombin için son derece etkili olmaktadır. Rahat ve şıklığı bir arada isteyen bayanlar modern veya spor tarzda pantolon giyerek modaya uygun tercihlerle kullanmaktadır. Pantolon kombin yapıldığında renk ve modeline göre uygun seçimler yapılması gerekmektedir. Siyah pantolon üstüne beyaz gömlek olduğu gibi beyaz pantolon üstüne mavi ve değişik renklerde tunikler giyilebilmektedir. Kot pantolonlar genelde sportif bir seçim olduğu için güzel bir görüntü için pantolon kesimine uygun olarak kemerli hakim yaka gömlek ve uzun yelekle kombin yapılmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir