Kıyafet Kombinlerinize Kendi imzanızı Atabileceğiniz Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriSon dönemlerde tesettürlü hanımların pantolon kullanımları artmakta, ancak üst giyim olarak tercih edilen tesettür giyim ürünleri hassasiyetleri gereği uzun tasarımlarda tercih edilmektedir. Pantolon kullanımları bazı alanlarda çok daha pratik olmakta, ancak tesettür hassasiyetine uyum sağlayabilmesi için uzun tunik modelleri ile kombine edilerek çok daha uyumlu bir şekilde kullanılabilmektedir. Tunik modelleri bu tarz kullanımlara özel olarak dizlerin altında vücut hatlarını belli etmeyecek şekillerde hatta ayaklara kadar uzanan tasarımlarda tercih edilebiliyor. Her mevsimde tercih edilebilecek tunikler bu şekilde dış giyim ürünleri olarak ta farklı kullanım alanlarında tercih edilebiliyor.

Özellikle etek uçlarında tercih edilen farklı kesimler, modellerin genel olarak tarzını belirliyor. Oval kesimli modeller desenli olarak kullanıldığında şık seçimler olabiliyor. Asimetrik kesimler bu tarz uzun tunik modelleri içerisinde çok fazla tercih edilmektedir. Düğmeli, fermuarlı olarak tercih edilen modeller içerisinde bütün parçalar kullanılarak ta modeller elde edilebilmektedir. Belden bağlamlı modellerde kullanılabiliyor. Mevsim özellikleri baz alındığında kumaş tercihleri de değişebilecektir. Ekru, haki ve pudra renk tonlarında modeller tercih ederek şık kullanımlar elde edebilirsiniz. Genellikle tek renk olarak tercih edilen uzun tunikler, alt kısımlarında boru tarzında pantolonlarla kombine edilebilmektedir. Koyu renk tonların tercih edildiğinde siyah pantolonlar tercih edebilirsiniz. Eşarp kombinlerinde ise tercih ettiğiniz tunik renginin birkaç ton açığı ya da koyusu arasından renk tercihleri yapabilirsiniz.

Tercih edilen uzun tunik modelleri tasarımlarda farklılıklar bulunabilir. Yarasa kollu modeller tercih edebilir, yaka kısmında fular detaylarına yer verebilir, eşarbınızı arkadan bağlayacaksanız geniş tasarımlarda bir kolye ile şıklığınızı ve kombininizi tamamlayabilirsiniz. Ekru, fuşya gibi renk tonları ile kot pantolonlar çok hoş uyumlar yakalamaktadır. Spor tarzlara özel uzun tunik modelleri bulabilmek te mümkün olmaktadır. Kapüşonlu, kanguru tarzında torba cep tasarımları ile elde edilen tunik tasarımları ile spor kullanımlar elde edebilir; okulda, sokakta, işte çok pratik kullanımlar oluşturabilirsiniz. Tunik tasarımları içerisinde çok farklı alternatifler bulabilir ve kendi tarzınızı tamamlayacak çok özel seçimler yaparak kıyafet kombinlerinizde kendi imzanızı atabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir