Kışlık Elbiseler Ve Uzun Çizme Kombinleri

Kış günlerinde şıklığınızı kışlık elbise modelleri ile taçlandırmaya ne dersiniz? Kış mevsiminde soğuk havalar nedeniyle kadınlar daha çok pantolon ve takım gibi kıyafetlere yönelse de elbiseler gardıroplarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Kışlık elbise modelleri farklı kombinlerle kadınlara istedikleri şıklığı kazandırabiliyor.

 

Kışlık elbise modelleri ve uzun çizme kombinleri!

 

Özellikle diz hizasında ya da diz üstünde biten kısa elbiseler ve uzun çizmeleri kombinleyerek şık ve zarif bir görüntüye ulaşabilirsiniz. Şifon, pamuk gibi ince yapılı kumaşlardan imal edilen kısa elbiselerin altına giyeceğiniz ince çoraplar ile sivri topuklu ve sivri burunlu, dizinize ulaşan uzun çizmeleri bir arada kullanabilirsiniz. Yün, triko gibi kumaşlardan yapılan elbiseleri ise sivri topuklu çizmeler yerine düz topuklu ve diz kapağını geçmeyen çizmelerle kombinleyerek daha spor bir şıklığa ulaşabilirsiniz.

 

Kış günlerinin vazgeçilmezi yumuşacık hırkalar ve elbise kombinleri!

 

Hırkalarınızı elbiselerinizle kombinlemek size daha ince ve uzun bir siluet sağlayacaktır. Hırka ve elbiselerinizi kombinlerken dikkat etmeniz gereken nokta, desenler ve renkler olmalıdır. Düz bir elbisenin üzerine giyeceğiniz minik çiçek ya da desenlere sahip hırka sizi daha zarif gösterir. Çiçekli, desenli, çizgili bir elbise üzerine giyeceğiniz tek renk hırkalar da daha dengeli bir görünüşe sahip olmanızı sağlar. Ayrıca giyeceğiniz kısa elbiseniz ile aynı boyda tercih edeceğiniz salaş, yumuşacık ve yünlü bir hırka görüntünüze rahat görünümlü bir şıklık taşıyacaktır.

 

Kışlık elbise modelleri ve aksesuar kombinleri!

 

Kışlık elbise tercihiniz ister vücudunuzu saran bir elbise, ister salaş bir model isterse ofise uygun bir kesime sahip olsun, tek bir dokunuş ile elbisenizi olduğundan daha güzel bir hale getirebilirsiniz. Kalın yün kumaşlardan dikilmiş, ofis için giydiğiniz elbisenizi gümüş, altın renklerinde belirgin ve büyük parçalı bir kolye ile kombinleyerek kullanabilirsiniz. Bu kombinle uyumlu olarak kullanacağınız kelepçe şeklindeki bir bileklik ya da kolyenizle uyum sağlayan küpeler görünümünüzü tamamlamanızı sağlayacaktır. Vücudunuzu saran kışlık elbise modelinizi ince ve kontrast renkte bir kemer ile kombinleyerek hareketlendirebilirsiniz. Salaş elbiselerinizde ise kullanacağınız çok renkli ya da büyük desenli bir fular kıyafetinize renk katacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir