Kışlık Elbise Modellerinde Hangi Modeller Trend Oldu?

En güzel kışlık elbise modelleri hangileri?

 

Son zamanlarda sosyal medya platformlarında birçok model ve elbise sunumları ile birlikte satışa sunulmakta. Modanın nabzını oluşturan sosyal medya platformlarında en sık tercih edilen ve sezonun son trendini oluşturan modeller yer almaktadır. Genel kullanım alanlarına hitap eden kışlık elbiseler, bir çok farklı tarzda kol ve etek tasarımları ile sıklıkta tercih edilmektedir. Zor zamanlarda, kombin oluşturma ve renk kararsızlığı içinde olanlar için tek parça ile çabasız şıklık elde etmeyi sağlamaktadır. Kolsuz elbiseler dahi üzerinden uzun kollu tunik ve hırka kullanımı ile kış aylarında tercih edilebilmektedir.

 

Yazlık elbiseler çeşitli kombinler ile kışlık elbise modelleri olarak tercih edilebilir mi?

 

Kısa ve kolsuz elbiseler altından tercih edilebilecek uzun botlar ve ya kalın koyu renkli külotlu çoraplar ile kış modasına uyum sağlayabilmektedir. Yaz aylarında vazgeçilmez olan kışları da kullanım için sabırsızlanılan pek çok modeli, uzun kollu kalın triko tunikler ve ya kalın örgülü hırkalar ile tercih edebilmek mümkün olmaktadır. Kombin ve elbiselerin düzenli uyumu ile her zaman kullanımı gerçekleştirilebilmektedir. Önü sürekli açılan ve kısa kol detayı ön plana çıkan elbiselerin, tam olarak kol detayının saklanması için hırkaların broş yardımı ile kapatılması mümkün olmaktadır. Kış aylarının vazgeçilmezi Rugan çantalar uzun ve siyah kışlık elbiseler ile yoğun olarak tercih edilmektedir. Kış aylarının en asil temsili vişne çürüğü veya mürdüm tonları ise, bordo ojeler ile mükemmel bir görünüm sağlamaktadır. Genellikle çizmeler ile tercih edilen uzun yırtmaçlı elbiseler kış aylarında yağmurlu olmayan günlerde tercih edilebilmektedir.

 

Kışlık elbise modelleri yeni sezonda üst kısımları nasıl olmaktadır?

 

Kış aylarında daha kapalı ve koyu renkler akla gelse de artık koyu rengin hakim olmasını istemeyen kadınlar için açık tonlarda, ve göğüs kısımları yarım dekolteli olarak farklı tasarımlar var olmaktadır. Omuz dekolteleri de uzun kol kesimlerde oldukça sık tercih edilmektedir. Belden açılan kışlık elbiselerin etekleri, üst kısımlarda vücuda oturan ve dar kesimlere hakim olmaktadır. Sadelikten yana olanlar için ise kış aylarında da mutlaka sıra dışı ve farklı tasarımlar ile elbiseler ön plana çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir