Kış Sezonunun Dikkat Çeken Kaban Modelleri Ve Ayrıntıları Nelerdir?

 

Kış Sezonuna Damga Vuran Kaşe Tesettür Kaban Tasarımları Nelerdir?

 

           Tesettür kaban modelleri arasında sezonun trend unsurlarını yakalayan tasarımlar kaşe kabanlar olarak belirlenmektedir. Kaşe kabanlar hem kış sezonuna uygun kumaş yapıları hem de renk seçenekleri ve kesim detayları ile öne çıkmaktadır. Bayanların sahip olduğu farklı tarzlara hitap edebilmek amacı ile farklı aksesuar kullanımları ile ilginç modeller oluşturulmaktadır. Kaşe kaban tasarımlarında öne çıkan seçeneklerden biri düz kesim ve bel bölgesinden kemerli, kürk detaylı modellerdir. Bu modellerde yaka ya da şapka kısmında uygulanan kürk detayları öne çıkmaktadır. Kaşe kabanlarda diz altına kadar uzun yapıda bir kesim seçilmektedir. Trend yapıya uygun modeller seçmek isteyen bayanlara yönelik en uygun seçenek kaşe, kürklü kaban modelleridir. Kaşe ve kürklü kaban modelleri mürdüm, parlement, gri ve siyah gibi renklerde tasarlanmaktadır.

 

           Tesettür kaban modelleri arasında sezonun en çok tercih edilen diğer bir modeli ise, düğme ve fermuar detaylarının bir arada kullanıldığı kaşe kaban modelleridir. Bu modellerde beden boyunca kullanılan büyük düğmeler ve dikkat çekici fermuar tasarımları bulunmaktadır. Bronş kullanımı ile tasarlanan kaşe kabanlarda sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Bronş detaylı modellerde geniş kesim tercih edilirken, bayanlara yönelik hem klasik hem de spor tasarım seçenekleri meydana getirilmektedir. Bu sezon kabanlarda sıkça kullanılan renk ayrıntıları ise siyah, bordo, kahverengi, haki, gri, mavi gibi renkler ile şekillenmiştir.

 

Desenli Ve Renkli Tesettür Kaban Tasarımları Nelerdir?

 

           Tesettür kaban modelleri bayanlarını ilgisini çeken seçenekler ile sunulurken, desen ayrıntıları ile günlük trend modeller yaratılmıştır. Günlük kullanıma uygun modellerde birçok desen ayrıntısı yaratılarak, farklı renklerin bir arada kullanılması sağlanmaktadır. Özellikle, simetrik desenlerin ve kare şeklinde baskıların kullanımı göze çarpmaktadır. Kaşe kabanlarda kullanılan bol kesimli, belden büzgülü ve etek kısmında volanlı kaban modelleri, renkli detaylar ile tasarlanmaktadır. Bu modellerde pembe, sarı, kırmızı, turuncu, mor gibi renkler kullanılarak renkli bir tarzı benimseyen kişilere yönelik ürünler hazırlanmaktadır. Renkli modeller ile şık ve dinamik bir tarz yaratılırken kış aylarında içinizi ısıtacak tasarımlar oluşturulmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir