Kış Sezonu Trend Kaban Ürünlerinin Renk Ve Kesim Şekilleri Nedir?

 

Tesettür moda ürünlerin yakından takip edilmesi ve kapalı bayanların tarzlarına gösterdikleri özen sayesinde kış sezonunun moda ürünleri oldukça geniş bir yelpazede tutulmaktadır. Kış sezonunda oluşturulan ürünlerde çarpıcı renklere ve farklı dokularda birçok kumaş seçeneğine yer verilmiştir. Ürünlerde klasik kesimlerin yanı sıra yaratıcı kesimler ve desenler ile ürünler meydana getirilmiştir. Bu durum her tarzda bayanın kendine uygun ürün seçeneğini bulabilmesini sağlamaktadır. Sezonun soğuklardan koruyan en önemli ürünleri arasında yerini alan, tesettür kaban tasarımları da geniş renk seçenekleri ile oluşturulmuştur.

 

Sezonun En Yeni Tesettür Kaban Modelleri Hangi Ayrıntılar Kullanılarak Oluşturulmuştur?

 

Özellikle düğmeli kaban modelleri bayanlar tarafından tercih edilecek tasarımlar arasında yer almaktadır. Kabanların oluşturulmasında ağırlıklı olarak kaşe kumaş kullanımı gerçekleştirilmiştir. Kaşe kumaşlarda oluşan kaban tasarımları, tek düğme ya da çift düğme detayları kullanılarak, yakaları dışa dönük bir kesin ile oluşturulmuştur. Renk seçeneklerinde özellikle, turuncu, pötikare desen, mor, gri, kırmızı, sarı gibi seçenekler yer almaktadır. Kabanlar çarpıcı ve canlı renkler ile oluşturulmuştur. Fermuarlı, kırmızı, düz kesim kaşe tesettür kaban seçenekleri sezonun trend ürünleri arasında yer almaktadır. Çizgili desenler ile oluşturulan, haki renk, kapüşonlu kaban modelleri de sezonun en yeni tasarımları arasında yer almaktadır.

 

Trend Tesettür Kaşe Ve Süet Kaban Modelleri Nelerdir?

 

           Tesettür kaban modellerinde, farklı markalar trend tasarımların hem klasik hem spor seçenekler ile sunulmasını sağlamıştır. Kapüşonlu kabanlar spor giyinmeyi seven bayanlar için uygunken, gömlek yaka tasarımlar ile oluşturulan renkli, kaşe kabanlar hem klasik hem de etkili bir tarz yaratmayı seven bayanlar için uygun seçeneklerdir. Kaşe kabanlarda sarı ve turuncu gibi çarpıcı renkler ile öne çıkan diğer bir tasarım ise şal yaka kaban modelleridir. Şal yaka kabanlar özellikle pantolonlar ile kullanıldığında, zarif bir görünüm sağlamaktadır. Belden kuşaklı bir tasarım olan süet kaban çeşitleri ise üzerine baskı uygulaması ile farklı bir havaya sahip olan tasarımlardır. Süet kabanlarda özellikle tozpembe ve gri renkleri ön planda tutulmaktadır. Bu sezonun en trend kaban ürünleri genel olarak, şal yaka, tek düğmeli ya da belden bağlamalı, süet ve kaşe kabanlar olarak bilinmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir