Bu Kış Hangi Tesettür Kaban Modelleri Tercih Edilecek ?

 

2017 Yılının En Tarz Tesettür Kaban Modelleri Neler?

 

Tesettür giyim modasında her daim en önemli yere sahip olan ve soğuk günlerde hem bedeninizi hem de içinizi ısıtan tesettür kaban modelleri, en güzel modelleri ve en uygun fiyat seçenekleri ile birlikte görücüye çıkıyor. Çok fazla çeşidin bir arada yer aldığı ve her stile uyum sağlayan çok özel tesettür kaban modellerinde bu sezon pastel ve soft renklerin ağırlıkta kullanıldığını görüyoruz.

 

Hem zevkli tasarımı hem de ince detayları ile göz dolduran tesettür kaban modelleri, farklı kalınlıkta ve özellikte kumaşlar tercih edilerek tasarlanmaktadır. Bu sezon yine göze çarpan keçe kumaşlar ise kabanlara hem şık bir görünüm kazandırıyor hem de sizlerin sıcacık bir kış geçirmesini sağlıyor.

 

Tesettür Kaban Seçimi Nasıl Yapılmalı?

 

Havanın soğuması ile birlikte gün yüzüne çıkan tesettür kaban modelleri, yapılan doğru seçim ile birlikte sizlere çok şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır. Bu kış sezonunda yeni bir kaban almak isteyenlerin dikkat etmesi gereken en önemli nokta, kendi vücut tipine uygun bir tercih yapmaktır.

 

Vücut tipi kum saati tipinde olanlar bayanlar için çok sayıda tesettür kaban modeli mevcuttur. Belden oturan modeller bu vücut tipine sahip bayanlar için ideal seçimlerden biri olacaktır. Kalın kumaşa sahip olan kabanlarda belden oturmalı modeller çok daha zarif bir görüntü kazandıracaktır.

 

Geniş omuzlara sahip bayanlar ise kaban seçimini düğmeli, fermuarlı ya da geniş yakalı modellerden yana kullanmalıdır. Bu tarz modeller, vücudun daha orantılı ve güzel görünmesini sağlayacaktır. Kısa boylu bayanlar kendilerini olduğundan daha uzun göstermek için daha kısa kabanları seçebilir. Salaş ve geniş modeller sizin daha kısa görünmenize sebep olabilir.

 

Fazla kiloya sahip olan bayanlar için A kesimi kabanlar uygun olurken, armut tipi vücuda sahip olan bayanlar ise üst kısmı geniş gösterecek bir model tercih ederek vücutlarını daha orantılı göstermeyi başarabilirler. Bu detaylara dikkat ederek tesettür kaban tercihini yapan bayanlar hem daha şık bir görünüme sahip olabilir hem de kendi tarzını yansıtmayı başarabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir