Kış Davetleri İçin Tesettür Abiye Modelleri Nasıl Olmalıdır?

 

2018 yılı kış davetlerinde gecenin yıldızı olmanızı sağlayacak pek çok tesettür abiye modellerini feminen ve modern çizgiler eşliğinde görmek mümkündür. Her bütçeye uygun olacak şekilde abiye modellerine online alışveriş sitelerinde rastlamak mümkün olmaktadır. Kusursuz tasarımlar içerisinde dantel, payetler, pullar, taş işlemeleri, nakışlar ve püsküller kullanılmaktadır. Kadınların en çok hoşuna giden bu detayların başarılı bir şekilde tesettür abiye modellerinde uygulanması ortaya muhteşem sanat eserlerinin çıkmasını sağlamaktadır. Tutkularınızı daha da çok zirveye taşıyacak olan bu modeller arasından size en çok yakışanı tercih edebilirsiniz. Görkemli bir görünüm ya da minimalist bir görünüm için 2018 kış sezonu tesettür abiye modellerine göz atmalısınız.

 

Pelerinlerin Büyüleyici Etkisi

 

Davet boyunca adeta bir kuğu gibi süzülmek istiyorsanız eğer pelerinli abiye elbiseler ilk tercihleriniz arasında olmalıdır. Göz alıcı işlemlerin soft renkler ile buluşmasından ortaya çıkan tasarımlar ile tesettürlü kadınların çok daha şık olması sağlanmaktadır. Tasarımlar içerisinde kullanılan upuzun pelerinler ise en çok dikkat çeken özellik olmaktadır.

 

İşlemeler Göz Alıyor

 

Romantizm ile yorumlanacak olan bir maceraya atılmak için göz alıcı işlemelerden tasarlanmış olan modelleri tercih edebilirsiniz. Metalik renklerin 2018 kış sezonunda da çok fazla olmasının yanında işlemeler de dikkat çekmektedir. Gecenize güzel bir şekilde eşlik edecek olan ışıltılı işlemeler ve payetler her zaman güzel ve alımlı görünmeniz için yeterli olmaktadır.

 

Gece Mavisi Favoriniz Olmalı

 

Her sezonda olduğu gibi 2018 kış sezonunda da mavinin yükselişi devam etmektedir. Buz mavisi, gece mavisi, saks mavisi veya petrol mavisi şık davetlerin her zaman yıldızı olan renkler arasında yer almaktadır. Davetlerde gizemli tonların izini sürmenin keyfini çıkartabilirsiniz.

 

Kırmızı Açılımlı Davetler

 

Davetlerin olmazsa olmazı arasında olan renklerden birisi de kırmızıdır. Gücü, tutkuyu ve romantizmi ifade eden renk olan kırmızı ile tercih edebileceğiniz bir tesettür abiye içerisinde ne kadar güzel göründüğünüzü hayal edebilirsiniz. Şıklık katan tasarımlardan birisi olan ve büyüleyici rengi ile tüm beğenileri kazanan kırmızı tesettür abiye elbise modelleri her sezon yüksek modaya göz kırpmaktadır. O halde sizde geceye kırmızı bir açılım yapın.

 

 

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir