Kendi Stilini Yaratmak İsteyenlerin Elbise Seçimleri Nasıldır?

Tesettür elbiseler spor tarzı benimseyenlerinde, klasik giyimden yana olanlarında tercihi olmaktadır. Elbise bayanları en şık gösteren parçadır. Endamıyla şıklığını ortaya koymak isteyen, girdiği ortamda kendini gösteren bayanlar elbiseyi tercih etmektedir. Dört mevsim hem rahat hem de göz alıcı görünüm sağlamayı hedefleyen bu yılın modası elbiseler ona uygun eşarp ve çantayla kombin edilir.

 

Tesettür Elbise Kumaşları ve Modelleri Nelerdir?

 

Basic model tesettür elbiseler viskon ağırlıklı olan kumaşlardan yapılmaktadır. Viskon elbiseler dört mevsim rahatlıkla giyilmektedir. Genelde spor ayakkabılarıyla uyum sağlamaktadır. Bu tarz elbiseler önden düğmeli, belden kuşaklı olmaktadır. Tesettür elbise modelleri belirlenirken her bedene uygun model çeşitlerine yer verilmektedir. Büyük beden giyim arayışında sıkıntı çekenler için elbiseler tasarlanmıştır. Ayrıca bedene uygun olarak elbise siparişi vermek iyi bir seçenektir. Örme kumaş olan elbiselerde her mevsim giyime uygundur. Astarsız olup, belinde çiçek detaylı kemerler olan modeller çok şıktır. Ön kısmında simlerle süslenmiş nakışlara yer verilmektedir. Diğer tesettür elbise modelleri arasında dantel detaylarına yer verilmektedir. Etek kısmında ve kollarında dantele yer verilen elbiseler bu senenin modasına uygundur. Özel tasarımcıların yaptığı elbiselerde farklı desen ve nakışlar kullanılmaktadır. Davetlerde, özel günlerde şıklık yarışında olan bayanların fark yaratması sağlanmaktadır. Salopet tarzda olan elbiseler içerisine düz renk bir gömlekle kullanılmaktadır. Astarlı ve astarsız olarak tercihe göre seçilebilir. Büyük ve küçük çiçek desenlerinin olduğu doğal kumaşlardan yapılmış elbiseler baharın tazeliğini simgeler.

 

esettür Elbiselerde Fiyat Aralığı nedir?

 

           Tesettür elbise modelleri içinde fiyatlar kumaşlarına göre değişkenlik göstermektedir. Basic tarzda olan modellerde her bütçeye uygun elbiseler bulunmaktadır. Genel olarak tesettür elbise fiyatları elli ile doksan lira arasında değişmektedir. Kolyeli, pelerinli, dantelli, jakarlı olmasına göre fiyatları farklılık göstermektedir. Tasarımcıların hazırladığı kıyafetler farklı fiyatlara sahiptir. İnternet alışverişi yapılan sitelerde uygun fiyatlı alışveriş yapmak mümkündür. İndirim dönemleri takip edilerek en güzel elbiseleri uygun fiyata alma imkanı vardır. Abiye tesettür elbiseleri kumaşlarının kalitesine göre değişiklik gösterir. El işçiliği olan parçalar daha pahalıdır. Her bütçeye uygun olan çok şık modellere sahip olmak mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir