Kapalı Bayanlar İçin Kaban İle Yapılabilecek Kombinler

tesettür kaban Bayan modasının ikon bir parçası olan kabanlar her sezon olduğu gibi bu sezon da bayanların ilgisini çekmekte ve rengarenk tasarımları ile karşımıza çıkmakta. Bu sene sokaklarda ve vitrinlerde sık sık karşımıza çıkmakta olan tesettür kaban modelleri ise bu yıl kapalı bayanların yapacağı kombinlerin en özel parçası olacak gibi görünüyor. Pantolon, etek, elbise ya da tunikler ile beraber kombin yaparak kullanabileceğiniz bu kabanların altına isteğinize ve hava şartlarına bağlı olarak birbirinden farklı bot ve ayakkabılar giymeniz mümkün. Etek ile yapılan kombin çeşitlerine daha çok uzun çizmeler eşlik ediyorken yağışsız havalarda ise klasik ayakkabılar bu sene sık sık karşımıza çıkan kombin çeşitleri arasında bulunuyor.

Kapalı bayanların modası içerisinde ikon haline gelmiş pek çok parça olduğunu söylemek mümkün. Kapalı bayanların şıklığının en önemli parçalarından bir tanesi olan tesettür kaban modelleri çeşitli şekillerde kombin yapılarak her tarza uygun olarak kullanabilmektedir. Kapalı bayanlar için kaban ile kombin önerileri arasında pantolon ve tuniklere eşlik edecek orta boy kabanların bir adım öne çıktığını söylemek mümkün. Bu kombine şık bir atkı yahut geniş bir şalın eşlik etmesi ile beraber ise ortaya hem kış aylarına meydan okuyacak sıcaklığa sahip hem de oldukça şık bir görünüm çıkmaktadır. Böylece tarzınıza uygun şekilde kabanınızı kombin yaparak kullanabilir ve kışın kasvetli ve iç dondurucu havasını sıcacık kombininiz ile dağıtabilirsiniz.

Kış aylarında kabanların ayrı ve özel bir yere sahip olduğunu söylemek mümkün. Şık tasarımları ve ilham verici renkleri ile çeşitli kombinlere eşlik edebilecek özelliklere sahip olan tesettür kaban modelleri kapalı bayanlar tarafından sıkça tercih edilmektedir. Diğer montlara göre daha şık ve ağır bir yapıya sahip olan kabanlar sıcak tutma konusunda da oldukça iddialı olması sebebi ile kış aylarında sıkça karşımıza çıkmaktadır. Günlük, spor, spor şık ya da klasik pek çok tarza uygun olarak kombin yapılarak kullanılabilmekte olan kabanlar her kesimden bayan tarafından sıkça tercih edilmekte ve sık sık karşımıza çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir