Kap Modelleri İle Eşarp Uyumu Nasıl Olmalıdır?

Kap Modelleri İle Eşarp Uyumu Nasıl Olmalıdır?Bu Senenin Kap Modellerinde Öne Çıkan Detaylar

 

Kap, özellikle sonbahar ve ilkbahar gibi havaların ne çok soğuk ne de çok sıcak olmadığı zamanlarda bayanlar tarafından tercih edilen kıyafetler arasında yer almaktadır. Hem rahat olan hem de şık duran kapı birçok bayan severek giymektedir. Peki, bayanlar tarafından sevilerek giyilen bu senenin kap modellerinde öne çıkan detaylar nasıl olacak? Modayı yakından takip eden bayanların merak ettiği bu sorunun yanıtını araştırdık ve bu senenin tesettür kap modellerinde öne çıkan detayları derledik. Yeni bir kap almayı düşünen bayanlar kap alırken aşağıdaki detaylara dikkat etmelidirler.

 

 Kap Modellerinde Sevilen Detay: Kapüşon

 

Bu senenin hemen hemen her kap modelinde kapüşon görmek mümkündür. Kapüşon detayı kaplara spor bir hava katarken aynı zamanda çok hoş durmaktadır. Genellikle kullanılmayan aksesuar olarak kaplara eklenen kapüşonu bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Hem Şık Hem de Kullanılan Detay: Cep

 

Bu sene kap modellerinde öne çıkan bir diğer detay da ceptir. Cep de kapüşon gibi kaplarda çok hoş durmaktadır. Bu sene hem spor hem de klasik kap modellerinde cep detayına rastlamak mümkündür. Hem kullanışlı olan hem de kap modellerini daha şık hale getiren cepleri bu sene kap modellerinde oldukça sık görmek mümkündür.

 

 Tercihe Bırakılan Detay: Fermuar, Düğme ya da Kuşak

 

Bu sene kap modellerinde bu üç detaya da yer verilmiştir. Seçim, kişinin zevkine bırakılmıştır. Bu sene kapların ön kısmını kapatmak için bazı kaplarda fermuar, bazı kaplarda kuşak kullanılmıştır. Fermuar ve düğme kullanılan kap modelleri daha çok spor dururken; kuşak kullanılan kap modelleri daha çok klasik durmaktadır. Modacılar bu sene vitrinlerde bu üç modele de aynı ölçüde yer verirken; seçim bayanların giyim tarzına ve tercihine bırakılmıştır.

 

 Kaplar da Öne Çıkan Renkler

 

Kaplarda bu senenin de vazgeçilmez renklerinden biri her sene olduğu gibi siyah olacaktır. Siyahı, kırmızı, mavi ve haki takip ederken; daha çok açık renk giymekten hoşlanan bayanlar için pudra ve bej renkleri de tercih edilebilir.

Birbirinden şık kap modellerini www.tesetturpazari.com/tesettur-kap adresinden bulabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir