Kalem Etekler Nasıl Kombin Yapılır?

 

Kış sezonunda da yükselişine devam eden kalem etekler tesettür tarzında olan kadınların da beğenisini fazlası ile kazanmaktadır. Farklı bir tarza sahip olsa bile her kadının dolabında mutlaka bir adet kalem etek bulunmaktadır. Kalem etekler ile hem günlük şıklık hem de gece şıklığı oluşturmak mümkündür. Moda dünyasının hızlı bir şekilde ilerlemesi ile birlikte geçmişten günümüze pek çok modelin farklı şekilde tasarlanarak en güzel hali ile vitrinlerde yerini aldığını görmek mümkündür. Tesettür modasının da hızlı ilerleyişi sayesinde farklı tasarımları kalem etekler ile birlikte kullanarak şık kombinler oluşturmak mümkündür. Garanti parçalar arasında olan kalem etekler ile kadınların zahmetsiz bir şekilde şık olması mümkün olmaktadır. Özellikle vücut hatlarına güvenen kadınların tercih ettiği kalem etekler ile doğru kombinlerin yapılması da çok önemli olmaktadır.

 

Kalem Etekler İle Sportif Şıklık

 

Kalem eteklerin rahat ve salaş parçalar ile birlikte kullanılması sonucunda ortaya sportif bir stil çıkmaktadır. Beyaz bir spor ayakkabı ve beyaz spor bir çanta ile kombin yapabileceğiniz kombin etekleri kot ceketler ile de tamamlayabilirsiniz.

 

Kalem Etekleri Denim Parçalarla Kombin Yapmalısınız

 

Denim parçalar özellikle kalem etekler ile birlikte kullanıldığında son derece şık bir görünüm kazanmaktadır. Denim parçalar sayesinde havanızı değiştirebilirsiniz. Kalem etek ve bir denim parça üzerine salaş bir trençkot tercih edebilirsiniz.

 

Desenli Kalem Etekler ile Şıklık

 

Baharın renklerini kış sezonunda da kullanmak istiyorsanız eğer desenli kalem etekleri tercih edebilirsiniz. Hem rahat hem de şık olmak için desenli kalem etekleri kombin yapabilirsiniz. Mavi beyaz ekoseli kalem eteği kırmızı bir ceket ile kombin yaparak stil sahibi olduğunuzu gösterebilirsiniz. Ekose tercih etmeyenler için ise floral desenli kalem etekler de bulunmaktadır.

 

Maskülen Stil Kalem Etekler İle Buluşursa

 

Günlük hayattan sıyrılarak klasik bir tarz tercih etmek isteyenlerin düz kalem etek modellerine yönelmesi gerekmektedir. Siyah düz renk bir kalem eteği dantelli bir bluz ile kombin yaparak oldukça asil ve şık görünebilirsiniz. Maskülen ceketler ile de şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Kalçalara kadar inen düz kesim maskülen tesettür ceketler en doğru tercih olmaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir