Kabarık Tesettür Abiyeler Nasıl Kombinlenir?

Özel günlerde, nişan, söz gibi organizasyonlarda kullanabileceğiniz kabarık tesettür abiye modelleri tesettürlü hanımlar ve kullanımları için özel tasarlanıyor. Farklı renk kombinlerinde hazırlanabilen modeller kullanımlarına uygun olarak şık bir şekilde kombine edilebilir.

 

Desenli Abiyeler

 

Genellikle eteklerde kullanılan sade renkler, üst kısımlarda aynı renk tonunda desenlerle kombine edilmektedir. Özellikle bellerdeki geniş kuşaklar ve elbisenin arka kısmında kullanılan geniş kurdeleler elbiseye zarafet katmaktadır. Şal ya da eşarp kombinleri için ise etek ile uyum içerisinde olan koyu tonlar tercih edilebilir. Ya da açık renk tonu ile daha farklı bir uyum elde edilebilir.

 

Kabarık Abiyelerde Tül Detaylar

 

Gelinlik modellerinde de tül etekler kuğu gibi bir görünüm ortaya çıkarıyor. Kabarık modeller nişanlık ya da söz için tercih edildiğinde de bu tarz tül eteklere yer verilebilir. Üst kısmı beyaz gömlek tarzında modellerinde alt kısmı kırmızı renk tonunda tül tasarımlar olabilir. Ya da kınada kullanabileceğiniz eteklerde tül detayların yanında üst kısmı altın işlemi şık bir şekilde tamamlanabilir. Aynı renk tonlarında işlemi olarak tercih edilen şallar ile de kombinler tamamlanabilir. Lila farklı ve kibar bir renk olmakta, tesettür abiye kullanımları içinde zarif kombinler elde edebilmenizi sağlamaktadır. Üst kısmı incili tasarımlarda etek ucu kat kat tül ile hazırlanan modellerde oldukça hoş abiyeler olacaktır. Tük detaylar sade düz bir elbise üzerinde desen şeklinde tercih edilebilir.

 

Son Dönemlerin Gözde Abiye Renkleri

 

Söz ya da nişan olarak tercih edilmeyecek ise mint yeşili, safran gibi renk tonlarında şık modellerde kullanılabilir. Bellerde tercih edilen işlemeli geniş kuşaklar kabarık tesettür abiye modellerine farklı bir hava katabiliyor. Sade renk tonunda elbiseler üzerinde altın, gümüş desenlerle işlemeler yapılabilir. Mürdüm renk tonu üzerinde gümüş işlemeler hoş bir konsept oluşturacaktır. Mor gibi çok orijinal renkler seçebilir. Ekru renk üzerine jakarlı işlemeler zarif bir kombin elde etmenizi sağlayacaktır. Kullanacağınız alana göre eteklerdeki kabarıklık daha dar tarlatanlarla az olması sağlanabilir. Pudra renk tonlarında zarif, kibar ve hoş modeller elde edebilir, eteklerde tül detaylara yer vererek hoş bir söz ya da nişan kıyafeti olarak ta kullanılabilir.

Kaynak: www.tesetturpazari.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir