Her Şık Bayanın Dolabında Bulunması gereken Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür TunikModa kişiseldir ve herkes kendi modasını yaratır diye yaygın bir düşünce bulunsa da her bayanın dolabında bulunması gereken parçalar vardır. Kapalı bayanların modası söz konusu olduğunda ise bu parça tesettür tunik olacaktır. Her bayanın dolabında bulunan ve kolay kombin yapılmasının yanı sıra rahat kullanımı ile de dikkatleri üzerine çekmekte olan tunikler söz konusu olduğunda oldukça geniş bir yelpazeden söz etmek mümkün. Farklı model ve renk seçenekleri ile göz doldurmakta olan tunikler her ortam için uygun kombinler yapılarak kullanılabilmekte ve şık görünümü ile göz doldurmayı başarmaktadır. Rahatlığı ile sıkça tercih edilmekte olan tunikler her mevsim ve her koşulda kombin yapılarak kullanılabilmektedir.

Tunikler ile kombin yaparken dikkat edilmesi gereken hususlar bulunmaktadır. Kombin yaparken öncelikle tesettür tunik seçenekleri içerisinden ortama uygun bir tunik tercih etmelisiniz. Özel bir gün için hazırlık yapıyorsanız parlak kumaşa sahip ve nispeten daha sert bir kumaşı tercih etmelisiniz. Tuniğinizin belden oturtması bulunuyor ise vücut tipinize göre İspanyol paça pantolonları tercih ederek bacak boyunuzu daha uzun gösterebilir ve daha şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Tuniğinizin oturtması bulunmuyor ve siz de vücut kusurlarınızı gizlemek istiyorsanız düz kesim bir miktar bol tunikleri tercih edebilirsiniz. Bu tuniklerin altına dar kesim pantolonlar tercih ederek kolay bir biçimde kombin yapma işlemini tamamlayabilir ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz.

Tunik ile kombin yaparken illa ki takım gibi tek renk tercih etme zorunluluğunuz bulunmamaktadır. Size uygun olduğunu düşündüğünüz tesettür tunik seçenekleri içerisinden doğru tunikleri seçtikten sonra bu tunikleri dilediğiniz renkler ile kullanarak kombinler oluşturabilirsiniz. Birbirine zıt renkler tercih ederek hareketli bir kombin, canlı bir tunik ile düz renk bir pantolon ile şık bir görünüm yahut kot pantolon ile gündelik bir kombin yaparak tuniklerinizi dilediğiniz her alanda kullanabilirsiniz. Dilerseniz tuniklerinizi ufak kolyeler yahut kemerler ile süsleyerek farklı bir hava katabilirsiniz. Farklı kumaş seçeneklerine sahip olan tunikler her mevsim kullanıma uygun olup bayanlar için vazgeçilmez parçalar arasında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir