Her Mevsim Farklı Renk Seçimleri ile Uzun Tunik Modelleri

uzun tunik modelleriGenç tesettürlü hanımlar çok daha pratik kullanımlar oluşturduğu için pantolon kullanımları tercih edebiliyor. Ancak bu alanda üst kısımda kullanılan giysi çok önemlidir. Dizlerin altına kadar inmesi gereken kıyafetler tercih edilen pantolon seçimine göre daha da uzun ya da kısa olabilir. Bu nedenle tesettürlü hanımlar uzun tunik modelleri arasından tercihler yapmayı çok beğenmektedir. Uzun modeller bazı tasarımlarda ayak bileklerine kadar inebiliyor. Etek ucu büzgülü modeller son dönem trendleri arasında yer alıyor. Uygun pantolon seçimi ya da etek tercihi ile ön kısmı daha kısa arka kısmı daha uzun modellerde seçilebilir. Uzun modellerde kenar kısımlarında yırtmaç ayrıntılarını yer verilebiliyor. Gömlek tarzında tasarımları ile de şık kullanımlar için tercih edebileceğiniz vişne renk tonunda bir modeli mint yeşili eşarp ve çanta ile çok şık bir şekilde kombine edebilirsiniz.

Kol kısımları geniş volanlı kullanımlarda yaka kısımlarında kullanılan fular detayları ile hoş bir kombin elde edebilirsiniz. Geniş kol kesimleri alt kısımlarda farklı giyim ürünleri kullanılması gerekliliği oluşturabiliyor. Son dönem trendleri arasında kolları dantelli olarak kullanılan badilerde şıklığınızı zarif bir şekilde tamamlayacaktır. İçli dışlı olarak kullanılabilen uzun tunik modelleri de bulunuyor. İç kısmı beyaz, dış kısmı pudra tonlarında zarafet kazandıran bir model ile özel davetlerde hoş bir kıyafet kombini elde edebilirsiniz. Etek uçlarında asimetrik kesimler tercih edilebiliyor, bunun yanında oval, yırtmaçlı ya da düz kesimlerde tunik modellerinin tasarımlarında çok fazla kullanılabiliyor.

Günlük kullanımlarda uzun tunik modelleri kombine ederken kot pantolonlar ve spor ayakkabılar tercih edebilirsiniz. Yarasa kollu modellerde ise genellikle özel davetlerde kullanılabilecek şık tarzlar olarak düşünebilirsiniz. Uzun tunik modellerini diz üzerinde boyları ile tercih edebilir, alt kısmında bol pantolon kullanımı ile kombine edebilirisiniz. Bel kısımlarında kullanılan ince taşlı kemerler ise sade, zarif bir kullanım oluşturacaktır. Etek uçlarında desenli detaylara yer verilebilir, şık kullanımların yanında tesettürlü genç bayanlar torba cepleri, kanguru modelleri ile de tunik modelleri çok beğenerek spor bir şekilde kullanabilmektedir. Her mevsim farklı renk seçimleri ve kumaş kullanımları ile uzun modelleri en şık kombin parçaları olarak tercih edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir