Her Giysi İle Uyumlu Kap Modelleri Nasıldır?

 

Tesettür kaplar dış giyim ürünü olduğu için alırken diğer giysilere uyup uymayacağı düşünülmektedir. Her giysiye göre ayrı bir kap satın almak çok külfetli olacağı için mümkün olduğunca her çeşit giyime uygun kap modelleri seçilmektedir. Tesettür kaplar her mevsim giyilmekte adeta kombinlerin bir parçası olmaktadır.

 

Kot Kumaştan Kap Modelleri Nasıldır?

 

Kaplar pardösü yerine de giyilmektedir. Bu yüzden yılın uzunca bir dönemi giymek mümkündür. Kot kumaştan yapılmış olan tesettür kap modelleri de mevsimlik olarak giyilmektedir. Kot kumaşa sahip olan kaplar önden düğmeli olması ile rahat bir kullanıma sahiptir. Fermuarlı kap tercih edenler için boydan boya fermuara sahip modeller bulunmaktadır. Ayrıca gizli çıt çıtlı modellerde bulunmaktadır. Bu tarz kapların belinde kuşakları da yer almaktadır. Etek kısmı geniş şekilde olmaktadır. Genellikle hakim yaka olan bu kapların yanlarında cepleri bulunmaktadır. Düz modelleri olduğu gibi göğüs kısmında nakışlı ve işlemeli modelleri vardır. Şeritler halinde desen detayları sahip modelleri de bulunmaktadır. Mavinin değişik tonları, siyah, gri kot kumaştan yapılmış kaplarda farklı beden büyüklükleri bulunmaktadır. Spor ayakkabısı, babet ve klasik tarzda ayakkabılarla kombin yapma imkanı bulunmaktadır.

 

Ekoseli Kaplarda Yeni Modeller Nasıldır?

 

Son zamanlarda ekoseli kaplar tesettür giyimde trendler arasına girmiştir. Özellikle genç kesim ekoseli modelin enerjik ve hareketli duruşunu sevmektedir. Ekoseli tesettür kap modelleri arasında yarasa kol şeklindeki modeller favoriler arasında yer almaktadır. Önden düğmeli şekilde olan bu kaplarda farklı boy seçenekleri vardır. Uzun kap istemeyenler için diz üstünde ekoseli kaplar bulunmaktadır. Şal yaka olan ekoseli kap modelleri ise zarif bir şıklığı temsil etmektedir. Hem günlük olarak hem de ofis stiline uygun olan giyimlerde kombinleri tamamlamaktadır. Bu tarz tesettür kap modellerinde belden kuşaklı ya da düğmeli, fermuarlı seçenekler yer almaktadır. Bazı modellerinde ise kapüşon yer almaktadır. Bahar ve kış aylarında rahatlıkla kullanmaya elverişli olmaktadır. Yakası kürklü olan ekoseli tesettür kap modelleri kış aylarında uzun süre giyilmektedir. İki renkli olan, lacivert, bordo, mavi, gri, kırmızı, siyah, antrasit, bej ve daha birçok renk seçeneği yer almaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir