Her Bütçeye Uyumlu Tunik Modelleri Ve Fiyatları

tunik modelleri ve fiyatları Kumaş, renk, boy tasarımları tunik modelleri ve fiyatları başlığında farklılıklar ortaya çıkaracaktır. Oldukça geniş bir kullanım alanına sahip olan tunik modelleri, genişte bir ürün yelpazesine sahip olmaktadır. Bu nedenle farklı bütçelere özel model seçenekleri bulabilmek çok kolay olmaktadır. İster abiye, ister spor, ister gündelik alanda her bütçeye özel tunik modelleri bulunuyor. Bu alanda düz model seçenekleri içerisinde çok ekonomik modeller bulunabiliyor. Bisiklet yakalı, ikili tunik şeklinde tasarlanan modellerde en uygun fiyatlı tasarımlar arasında yer alabiliyor. Birkaç detay ile tasarlanan sade renkli model seçeneklerinin yanı sıra baskılı model seçenekleri içerisinden de genç tesettürlü hanımlar oldukça uygun fiyatlı model seçenekleri bulabilecektir.

Tercih edilen kumaşın kalitesi, modelin farklılığı ve tunik modellerinin boyutları tunik modelleri ve fiyatları içerisinde değişimler olabilmektedir.  Her beden ölçüsüne uyumlu modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Boy olarak biraz daha kısa modellerin daha uygun fiyat aralığında olması mümkün olabiliyor. Mevsim geçişlerinde yeni sezon ürünlerde indirimler bulabilir ve daha uygun fiyat aralıkları yakalayabilirsiniz. Özellikle genç tesettürlü hanımların çok beğendiği kenar kısımlarında geniş cepli modeller pantolon etekleriniz ile çok hoş kombinler oluşturacaktır. Her mevsim canlı renkler ve özel desenler bulabilirsiniz. Fuşya, mint yeşili, saks mavisi ve kırmızı gibi renk tonları şifon modellerde çok hoş uyumlar oluşturuyor. İkili renk kombinlerinde ise siyah çok başarılı bir bütünleyici olabilmektedir.

Baskılı modeller genç tesettürlü hanımlar tarafından çok beğenilmektedir. Özellikle son dönemlerde vav ve elif harflerinin baskılarını bulunduğu modeller çok beğeniliyor. Bu şekilde modeller tunik modelleri ve fiyatları bakımında en uygun aralıklarda olan modeller içerisinde yer alabiliyor. Model olarak sade renk tonları tercih ediyorsanız üzerinde uzun kolye kullanımlarına yer verebilirsiniz. Bu şekilde tarzınızı daha şık bir şekilde tamamlayabilirsiniz. Fiyat olarak en süt seviyede bulunan modeller genellikle özel tasarımlar olabiliyor. Tül detayları, güpür tasarımları, nakışlı işlemeleri, asimetrik kesimleri, deri detayları ile çok daha hoş ve abiye olarak kullanılabilecek modeller arasında bu tasarımlar sayılabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir