Her Alanda Uyumlu Olabilecek Kıyafet Kombinleri İçin Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür Tunik ModelleriMuhafazakâr bayanların kıyafet seçimleri çok daha özel olmaktadır. Bu nedenle daha bol kesimleri, daha uzun kullanımların yanı sıra şıklık anlamında daha zarif detaylara da yer verilebiliyor. Tesettürlü hanımların günlük ve şık kullanımlarında pratiklik sağlayacak tesettür tunik modelleri birbirinden özel tasarımları ve renk kullanımları ile her yaştan tesettürlü bayanın beğenisine sunulmaktadır. Her sezonda mevsim değişikleri baz alınıyor. Renkler, kumaşlar ve desenler değişen mevsimi betimleyecek özelliklere bürünüyor. Sonbahar kış koleksiyonları içerisinde siyah, bordo, mürdüm, haki yeşil ve son dönemlerde oldukça popüler olan bir ton olarak safran ön plana çıkıyor. Model seçenekleri içerisinde özel davetlerde tercih edebileceğiniz tasarımlar bulabileceğiniz gibi, günlük kullanımlarda gayet düz ve sade modeller hazırlanabiliyor.

İlkbahar- yaz sezonunda gömlek formunda tesettür tunik modelleri daha fazla tercih edilebiliyor. Günlük kullanımlarda ya da şifon kumaş seçenekleri ile özel davetlerde bu tarzlarda tunik tasarımlarına yer verilebilmektedir. Yaka ve kol kısımlarında yakalan uyumlar, kullanılan detaylarla bütünlük sağlanabiliyor. Sivri yaka bordo bir modeli siyah yaka ve kol detayları ile çok şık bir tarz oluşturacaktır. Siyah pantolon ve bordo eşarp kullanımı ve siyah çanta seçimleriniz ile bu alanda başarılı kombinler elde edebilirsiniz. Tunik seçimlerinizde yaka kısmından fular tarzında detaylar ve ferace imajı veren tasarımları ile de şık tasarımlar tercih edebilirsiniz. Mürdüm renk tonlarında bu şekildeki tasarımları parlak safran renginde eşarplarınızda modern bir şekilde kombine edebilirsiniz.

Boncuk, püskül gibi aksesuarlar birkaç sezon öncesinin en trend kullanımları arasında yer alıyor. Şıklık oluşturabilecekleri için tesettür tunik modelleri içerisinde de çok fazla kullanılabiliyor. Yeni sezon tasarımları arasında küçük detaylarla daha modern kullanımlar elde edebilirsiniz. Yaka kısımlarında küçük kemer tokaları tercih edebilir, düğmeli gömlek tasarımlarında modellerle, şal tazındaki eşarplarınızı kumaş ya da kot pantolonlarınızda kombine edebilirsiniz. Turuncu renk tonu sonbahar mevsiminin en sıcak renk tonları arasında yer alıyor. Siyah eşarplarla kombine edilmesi de oldukça başarılı uyumlar oluşturuyor. Kıyafet kombinleriniz içerisinde tunik seçimleri yaparak pratik kullanımlar elde edebilir ve çok her alanda uyumlu olabilecek kombinler yakalayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir