Her Alanda Kullanılabilecek Tesettür Tunik Modelleri

Tesettür TunikTesettür giyim içerisinde farklı dış giyim ürünleri bulabilmek mümkün oluyor. Bunlar arasında tesettür tunik modelleri tercih ederek pantolon kombinleri ile her alanda çok daha rahat kıyafet seçimleri yapabilirsiniz. Günümüzde sosyal alanların ve iş alanlarının tümünde çok daha aktif olan tesettürlü hanımlar kendi kullanımlarına uyumlu olarak tercih edebilecekleri tunik modelleri içerisinden birbirinden şık ve farklı tasarımlar bulabilirler. Şık seçimler yaparken gömlek tarzında uzun modeller her zaman için daha resmi bir duruş ve özgün bir tarz getiriyor. Çalışma sahaları içerisindeki bayanlar bu modeller içerisinden kendilerine özel tercihler yapabiliyorlar. Bu tarz modellerin yaka kısımlarında da gömlek yakalarını andıran tasarımlara yer veriliyor. Bunun yanında düğmeli ve belden bağlamalı seçeneklerde sadeliği ve şıklığı bir arada sunabiliyor.

Asimetrik kesimler tesettür tunik modelleri içerisinde çok beğeniliyor. Kol kısımlarında daha sıkı düğmeli tasarımlarla genel olarak tasarım içerisindeki düğmeler aynı tarz kullanılabiliyor. Özellikle pudra ve nar çiçeği gibi renkler genç bayanlar için çok ideal kullanımlar oluşturuyor. Yarasa kolları bulunan tunik modelleri de kollardan sıkı olmakta ve panço tarzında kullanımları ile bel kısımlarında yer verilen geniş kemer detayları modeli daha rahat kullanabilmenize olanak sağlıyor. Lacivert hemen hemen her sezonda tercih edilen bir renk olmakta ve ön kısmı kısa, arka kısmı daha uzun modellerde her alanda kullanılabilecek dış giyim ürünleri olarak tercih edilmektedir.

Etek ucu kesimlerinde inişli çıkışlı tasarımlar pantolon seçimlerinin de renk ve tasarım olarak uyumlu olmasını gerektiriyor. Gizli düğmeli tesettür tunik modelleri de elbise havası veren seçimler olarak uyumlu tarzlar elde etmenize olanak sağlıyor. Düz tasarımlar arasında belden büzgülü modellerde tercih edilebilir. Bu kullanımlar kibar ve hoş uyumlar meydana çıkarıyor. Yaka kısımlarında geniş yakalar kullanılarak iç kısmında dantelli ek tasarımlar yaparak özel davetlerde kullanabileceğiniz şık modeller oluşturulabiliyor. Kol kısımlarında geniş tasarımlar ve yan kısımdan iki düğmeli ile tutturulan kısımlar ile her alanda kullanabileceğiniz çok daha şık kullanımlar elde edebilirsiniz. Tunik seçimlerinizde model tasarımına göre farklı kullanım alanlarında tercih edebileceğiniz ürünler elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir