Hangi Aksesuar Çeşitleri Tesettür Kap Modelleri İle Uyum Sağlar?

 

Hanımlar için vazgeçilmez olan birbirinden değişik aksesuar modelleri de bütün değişik giysilerde olduğu gibi tesettür kap modelleri konusunda da mutlaka doğru tercih yapılması büyük bir önem arz etmektedir. Bu bağlamda ilk olarak ayakkabı çeşitlerini söylemek mümkündür. Güzel bir kap modeli ile birlikte ilk göze çarpan kısım her daim ayakkabılar olur. Tabii kap çeşitleri genel olarak kış ve sonbahar aylarında da edildiğinden dolayı bu konuda bot tercihleri altında uzun topuklu örnekleri giymek daha şık bir izlenim yaratma şansını elde edilebilir. Üstelik bu konuda siyah başta olmak üzere kahverengi veya lacivert değişik tonları altında bir seçim yapmak da ayrı bir hoşluk yaratabilir. O yüzden ayakkabı seçimi konusunda mutlaka topuklu bir tercih yapmak daha şıklığı daha fazla arttırma şansı vermektedir.

 

Farklı aksesuar çeşitleri ile kap çeşitlerini bütünleştirmek

 

Mutlaka güzel bir tesettür kap modeli ile birlikte elbette ayakkabının yanı sıra çanta da büyük bir öneme sahip olmaktadır. O yüzden bu konuda uzun askılı olmayan orta boy bir askısı bulunan geniş çanta çeşitleri kış ve sonbahar ayları için kap modelleri de güzel bir uyum sağlayabilir. Bu sayede hem dışarı çıkıldığı zaman alınması gereken birçok değişik eşya çantaya yerleştirilebilir aynı zamanda daha şık bir gezelim yaratılabilir. Tabii eğer özel bir davet veya organizasyona gidilmek gerekirse o zaman bu konuda kesinlikle askısı bulunmayan ve dikdörtgen bir şık çanta modeli tercih edilmesi gerekmektedir.

 

Değişik aksesuar çeşitleri kapsamında kap modelleri

 

Çanta ve ayakkabı çeşitleri tesettür kap modelleri ile bir bütünlük sağladıktan sonra sırada ise farklı ve küçük detayları bulunan aksesuar çeşitleri bütünlemektir. Bu konuda özellikle zarif bir saat çeşidi ile birlikte boyun kısmına yerleştirilebilecek bir fular veya eşarp ile aksesuar tamamlanabilir. Bu da eşsiz bir görsel yakalama şansını sunarken mutlaka renklerine de dikkat edilmesi gerekmektedir. Özellikle yeni sezon içerisinde birbirinden güzel kap modelleri tüm değişik aksesuar çeşitleri ile oldukça güzel bir kombin yaratma şansını zaten verecek bir tasarım altında üretimleri gerçekleştirilmişken, elbette hanımlar kendi kişisel zevklerine bağlı kalarak da farklı aksesuar seçeneklerini yine değerlendirebilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir