Güpür Detaylı Tesettür Uzun Tunik Modelleri

uzun tunikBazı hanımlar için şıklık zarafet sunan detaylardan geçer. Kadın giyimin en vazgeçilmez detayları arasında ise güpürler yer alıyor. Özellikle güpür detaylı tesettür uzun tunik modelleri zarif, naif görünümler oluşturacaktır. Bu nedenle en spor modelin bile tarzını bu detaylarla daha soft bir şekle büründüğü söylenebilir. Sezonun en beğenilen renk tonları arasında yer alan saks mavisi renk tonunda düğmeli model tasarımlarında belden büzgülü detaylar kullanılabilmektedir. Yaka kısımlarda kullanılan gömlek yakaların etrafında güpürler geçirilebiliyor. Etek uçlarında da güpürler kullanılarak modelin daha zarif bir şekilde kombine edilmesi sağlanabiliyor. Saks mavisi bir renk tonu için vizon eşarp modelleri oldukça şık özelliklerde uyumlar ortaya çıkarmaktadır.

Güpür detayları özellikle siyah uzun tunik modellerinde çok daha şık durabiliyor. Omuzlardan başlayan bileklere kadar uzanan bu detaylar modellere kendinize has bir hava katacaktır. Güpürler model içerisinde tasarım bütünlüğü sağlayacak şekillerde de kullanılabiliyor. Kollarda ve etek uçlarında yer alan beyaz güpürler fuşya bir model üzerinde abiye bir tasarım oluşturacaktır. Bu tonlarda bir modelin siyah pantolonlar ve parlak haki tonlarında bir şal kullanımı ile oldukça şık uyumlar oluşturacağı söylenilebilir. Asimetrik kesimlerle elde edilen modellerin etek uçlarında ve kollarında daha ince olarak siyah renkte kullanılacak güpürde şık bir uyum ortaya çıkaracaktır. Bu tarz bir modeli siyah pantolon, beyaz ayakkabı ve krem şal ile kombine edebilirsiniz.

Farklı ren tonlarında güpürler hoş uyumlar meydana getirebilmekte, aynı renklerin sunduğu zarafette çok konuşulmaktadır. Haki yeşil renk tonu bu sezonun tesettür uzun tunik modellerinde en çok tercih edilen renk tonları arasında yer alıyor. Bu renk tonlarında güpür detaylı modellerde aynı renk tonlarında pantolonlar ve vizon eşarp modelleri ile oldukça şık kullanımlar oluşturacaktır. Siyah üzerinde kullanılan altın renkli güpürlerde siyah pantolon ve eşarplarla kombine edildiğinde abiye bir model seçeneği elde edilecektir. Güpür kullanımlarının yanında tül detaylı model seçenekleri de zarafet ve abiye anlamda oldukça şık kullanımlar oluşturulmakta ve tasarım olarak sıra dışı kullanımlar ortaya çıkarabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir