Günlük Ya Da Şık Kullanımlara Özel Tesettür Tunik Tasarımları

Tesettür TunikFermuarlı, kenarından yırtmaçlı, asimetrik kesim, düz model tesettür tunik tasarımları içerisinde hangi yaşta ve beğenide olursanız olun mutlaka kendinize özgü tasarımlar bulabilirsiniz. Tesettür giyimin en beğenilen giyim ürünleri arasında yer alan bu ürünler içerisinde spor tarzlardan şık kullanımlara kadar pek çok tasarım bulabilmek mümkün olmaktadır. Tesettürlü bayanlar pratik kullanımları ve farklı kesim kullanımları ile tercih ettikleri bu modeller içerisinde kendi giyim hassasiyetlerini tam olarak karşılayabilecek özellikler bulabiliyor. Bu da ürün grubu içerisindeki tasarım alternatiflerinin her geçen gün daha da gelişmesini sağlıyor. Genç tesettürlü bayanlara özel olarak sunulan modeller içerisinde günlük kullanımlarla uyumlu olabilecek modeller bulabilmek mümkündür. Likralı örme kumaşlardan tasarlanan günlük kullanımlara özel modeller de bisiklet yaka kesimler ve farklı noktalarında cep, yırtmaç, püskül gibi detaylarla özgün tasarımlar elde edilmektedir.

Spor tarzlarda özel baskılarda da kullanılabiliyor. Kot pantolonlarla çok şık bir şekilde uyumlar elde ediliyor. Çiçek baskılı modellerde örme kumaştan hazırlanan bu tasarımlarda kullanılan renk tonlarına göre eşarp seçimi mümkün olmaktadır. Tercih edilen tesettür tunik renkleri pastel tonlardan olduğunda parlak renk tonları ile seçilen eşarplar günlük kombinlerinize de hareket katabilecektir. Beyaz, gri ve füme en çok tercih edilen renk tonları arasında yer alıyor. Biraz daha modern ve özel kullanımlar için tercih edilebilecek modellerde ise şifon kumaşlar tercih edilebilir. Tasarım olarak kol ya da etek uçlarında tül detaylara yer verilebilir, yaka kısımlarında yer verilebilecek fermuar detayları da tarzınızda daha etkili bir model ortaya çıkarabilecektir. Kol kısımlarında yarasa kol tasarımlara da yer verilebiliyor, fermuar kullanımlarında metal fermuarlar bu modellere daha şık küçük detaylar olarak hareket kazandırabiliyor.

Düz bir model tercih etmek istediğiniz siyah renk tonlarında tesettür tunik tasarımlarını tercih edebilir, farklı renk tonlarında eşarp kullanımları ile kıyafetinizi çok şık bir şekilde kombine edebilirisiniz. Düz bir şekilde hazırlanan kol kısımlarının üzerinde file detayları ikinci bir ürün varmış hissi uyandıran tasarımlar olarak modellerde şık kullanımlar ortaya çıkarıyor. Siyah tercih edebileceğiniz renklerin yanında sonbahar sezonunda kiremit, zümrüt ve bordo renk tonları tercih edebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir