Günlük Kullanımların En Spor Tarzı Kot Tunik Modelleri

kot tunikModern kullanımları, rahat tasarımları ile kot giyim ürünleri her birey için rahatlık anlamına gelir. Tesettür giyim modelleri içerisinde de kot tunik modelleri ile aynı rahatlık genellikle günlük kullanımlarda tercih edilen pratik ürünler ortaya çıkarabiliyor. Buz mavisinden başlayan renk tonları laciverte kadar dönebiliyor. Bu tarz tuniklerin açık renk pantolonlarla kombini uyum getirecektir. Eşarp olarak ise vizon, pudra, mavi, siyah, mürdüm gibi renk tonlarında modeller tercih edebilirsiniz. Yaka kısımlarında  geniş yakalar kullanabilir ve üst kısımlarda görünür olan düğmeler alt kısımlarda gizli düğmeli olabiliyor. Bel kısımlarında ince kemerlere yer verilebiliyor. Pardösü tarzında ayak bileklerine kadar uzanan modeller de bulunuyor. Ayak bileklerine daha yakın boylarda kullanımları da pantolon uyumları ile hoş kombiler oluşturabiliyor.

Düz kesimli tesettür kot tunik modellerinin yanı sıra bel kısmından etek tarzında genişleyen modellerde daha şık kombinler ortaya çıkarabiliyor. Kot pantolon kullanarak ta kendinize daha spor bir tarz elde edebilirsiniz. Genç tesettürlü hanımlar günlük, okulda, sokakta her alanda kendi tarzlarına özel modeller tercih edebilirler. Yaka kısımlarında değişen her tasarım çok daha farklı bir model ortaya çıkaracaktır. Dışa dönük yakalar V görünümlü bir model oluşturuyor. Bunların yanında V yakalı, bebe yakalı, hakim yakalı farklı tasarımlar bulabilmekte mümkün oluyor. Bağcıklı modeller tasarımların en başından itibaren bol ve rahat kesimlerde hazırlanmaktadır. Bu düz tasarımlara hareket katabilmek için bel kısımlarında büzgülü bağcıklar kullanılabiliyor. Bu tarzları klasik pantolonlar ile çok şık bir şekilde kombine edebilmek mümkün oluyor.

Hemen hemen her alanda bulunan desenler tunik modelleri içerisinde de bulunuyor. Ancak söz konusu kot tunik modelleri olduğunda eşarp olarak desenli modeller seçerek tarzınıza hareket katabilirsiniz.  Yaka kısımlarında danteller tercih edilebilir ve kapüşon gibi detaylarla genç tesettürlü bayanların her alanda kullanabileceği modeller elde edilebilecektir. Düz modellerin bol paça kot pantolonlar kombini de rahat bir kullanım oluşturabilir. En çok tercih edilen renk tonları arasında eskitme tarzında kot kumaşlar bulunuyor. Detayları, küçük aksesuarları ile başlı başına bir tarz olarak tercih edebileceğiniz kot modeller ile çok rahat giyim ürünleri elde edebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir