Gömlek Tunik Modelleri Ve Kombinleri Nelerdir?

Tunik gömlekler kadınların vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır. Hem tesettürlü kadınların hem de tesettürlü olmayan kadınlar gömlek tunikleri kullanmaktadırlar. Pantolondan vazgeçemeyen tesettürlü kadınlar daha fazla tercih ettiği bir üründür gömlek tunikler. Vücut hatlarının ortaya çıkmaması için özellikle tercih edilir tunikler. Yaz aylarının gelmesi ve cıvıl cıvıl bir tarza sahip olmak isteyenler içim de özellikle önerilmektedir. Hem rahatlığı hem de şıklığıyla göz dolduran tunik gömlekler, bu yazında trendi olmaya aday görünüyor. Tunik severler için birbirinden canlı ve birbirinden rahat modeller yaza özel modelleriyle görücüye çıkmaya başladı.

 

Gömlek tunikleri nasıl kombin ederiz?

 

Birçok marka tunik gömlek üretmektedir. Markalar birbirinden iddialı özel modellerle görücüye çıkmaya başladı. Özel modellerinden biri olan füme tarzı gömlek tuniklerle yine aynı model bir pantolonla kombin etmeniz mümkün. Salaş kumaşla üretilen gömlek tunikler aynı tarz pantolon tercih edilirse daha şık durmanız sağlanabilir. Kış ayları için ise triko tunik ve triko pantolon uyumu en iyi kombinler arasındaydı. Tabi kış bitince havalar ısınınca daha canlı ve rahat modeller ortaya çıkmaya başladı. Kot pantolon giyinmeyi sevenler neredeyse her gömlek tunikler altına giyinmeleri mümkün. Kot pantolonlar hem şıklık hem de tarz katacaktır giyiminize. Özellikle paçaları hafif kısa ya da kıvrılmış kot pantolonlarla yapılacak tunik kombinleri havanıza hava katacağı bilinen bir gerçek. Bu kombine görünebilecek şekilde uyumlu renkte seçilecek çoraplar ise sizi tarz sahibi biri yapacaktır.

 

Zıt renklere dikkat!

 

Kot pantolon giyinmeyi sevmeyenler için ise gömlek tuniklerin altına zıt renklerde kumaş pantolon tavsiye edilmektedir. Kumaş tercih edenlere en önemli uyarı ise tuniklerin boyunun normalden biraz daha uzun olan tarzları denemelerinde fayda var. Özellikle genç bayanların tercih ettiği birbirinden renkli tunik çeşitlerine en uyumlu olan pantolon kombinleri ise siyah ya da beyaz renklerdir. Renk seçimi tunik rengine göre belirlenmelidir. Aksi halde gökkuşağına dönebilir çevrenize şık görünmek yerine oldukça rüküş bir hal alabilirsiniz. Yapılan kombinlerin tarzının yanı sıra renk seçimine de dikkat edilmelidir. Zarafet sahibi bir kadın olmak için seçimler oldukça önem arz etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir