Gençlere Özel Çizgili Tesettür Tunikler

tunikBelirli bir döneme kadar tesettürlü hanımların sadece özel dikimlerle kendilerine has giyim ürünleri bulabildiklerini biliniyor. Ancak günümüzde tesettürlü hanımların statüsü değişti ve her alanda artık çok daha aktif olan hanımların ihtiyaçlarına özel modeller sunulmaktadır.  Bu alanda en muzdarip olan kesim genç tesettürlü hanımlar olmakta idi. Tesettür markaları artık genç tesettürlü hanımlara özel çizgili tesettür tunik tasarımları gibi çok farklı modeller sunarak hanımlara her alanda kullanabilecekleri genç tarzlar sunmaktadır. Rengarenk çizgilerin yer aldığı belden büzgülü modelleri kot pantolonlar ile kombine edebilir ve lacivert şallar ile kombininizi tamamlayabilirsiniz. Siyah ve beyaz çizgilerle oluşturulan asimetrik kesimlerde oldukça hoş modeller oluşturmaktadır. Kollarda yer alan beyaz manşetlere uyumlu olarak beyaz pantolonlar seçebilir, şal olarak ta mürdüm tonlarında bir eşarp seçerek tarzınızı modern bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

Triko tarz tunik modellerinde de çizgili formlar bulabilmek mümkün olmaktadır. Lacivert beyaz çizgileri bulunan bir modelin gri pantolon ve taba renk tonu bir şal ile kombini de oldukça şık olacaktır. Yarasa kollu modelleri de genç hanımlar daha şık olabilmek amacı ile tercih edebiliyor. Siyah beyaz çizgilerle oluşturulan bu tarz modelleri siyah bir şal ile tamamlayarak günlük alanda kullanabileceğiniz bir uyum yakalayabilirsiniz. Lacivert çizgili bir modelin pudra tonlarında bir şal ve çanta ile uyumu da çok şık olacaktır.

Belirli renk tonlarının beyaz renk ile kombini de oldukça hoş tunik modelleri seçebilmenize imkan verecektir. Fıstık yeşili ve beyaz çizgili model tasarımları için vizon renk tonlarında modeller tercih edebilirsiniz. Bazı modellerde çizgiler kalın olsa da bazı modellerde çok daha ince olarak kullanılabiliyor. Özellikle vizon çanta ve eşarp uyumu ile bu tarzları kombine ederek modern, spor ve çok daha genç bir kullanım elde edebilirsiniz. Çizgili modelleri şık olarak kullanabilmekte mümkün oluyor. Yaka kısımlarında bebe yaka bir modelde bele kadar olan kısımda tül detaylara yer vererek farklı bir tasarım elde edilebilir. Tesettür giyim içerisinde tercih edilen ürünlerin üzerinde bu tarz yelek, cepken yada tül detayların kullanımı tesettür ruhu ile daha uyumlu kıyafet seçenekleri ortaya çıkarmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir