Fuşya Elbise Modelleri İle Nasıl Kombin Yapılır ?

Modanın kalbinin tesettür giyim sektöründe bir hayli hızlı atıyor olduğu bilinen bir gerçektir. Bu gerçeklik içinde dünyaca ünlü tasarımcılar olağanüstü elbise modelleri ile yepyeni kreasyonlar oluşturmaktadır. Tesettür giyim sektöründe yaşanan güzel ilerlemeler sayesinde tesettürlü kadınların daha fazla alternatifi olması kadınları daha çok mutlu etmektedir. Özellikle her sezon capcanlı renklerin trend olması ve bu renklerden oluşan elbise modelleri alışveriş tutkunlarına sunulması piyasayı daha da hareketlendirmektedir.

 

Hem bahar hem de yaz mevsimi için vazgeçilmez renklerden birisi olan fuşya 2017 sezonunda da çok karşılaşacağımız bir renk olmaktadır. Elbise modelleri fuşyanın her tonu ile adeta coşmaktadır. Yeni mevsim kıyafetlerinizi alırken mutlaka fuşyanın hakim olduğu giyim ürünlerini tercih etmelisiniz. Hem özel davetler için hem de gündelik hayat için vazgeçilmez olan fuşya rengi sizin de favori renkleriniz arasında olacaktır.

 

– FUŞYA VE SİYAHIN UYUMU

 

Siyah rengin asaleti sayesinde onu hangi rengin yanına koyarsanız koyun uyum sağlaması için yeterli olacaktır. Bu nedenle fuşya renk güzel ama nasıl kombin yapabilirim? Diye düşünüyorsanız eğer ilk aklınıza gelecek olan renk siyah olmalıdır. Fuşya renginde bir elbisenin üzerine siyah bir şal ve siyah bir ayakkabı tercih edebilirsiniz. Elinize alacağınız portföy şık bir siyah çanta kombininizi tamamlamanız için yeterli olacaktır.

 

– FUŞYA İLE BEYAZIN UYUMU

 

Beyaz renk her zaman için temizliğin simgesidir. Özellikle bu sezon karşımıza çıkacak olan tesettür ürünlerinde beyaz renk çok fazla kullanılmaktadır. Sizde fuşya ve beyazın uyumunda muhteşem bir kombin oluşturabilir ve adeta bir çiçeğin güzelliğini seçmiş olduğunuz renkler ile yansıtabilirsiniz. Ayrıca kırık beyaz tercihinde de bulunabilirsiniz.

 

– FUŞYA İLE ZÜMRÜT YEŞİL UYUMU

 

Pembenin en güzel tonu olan fuşyayı zümrüt yeşili ile hiç denediniz mi? Eğer cevabınız hayırsa mutlaka denemelisiniz. Zümrüt yeşili işlemeleri olan fuşya elbisenizin üzerine zümrüt yeşili bir eşarp takabilirsiniz. Ayrıca portföy modelinde zümrüt yeşili çanta şıklığınızı ikiye katlamaya yetecektir. Bu şekilde istediğiniz davete katılabilir ve gecenin en dikkat çeken ve beğenilen yıldızı siz olabilirsiniz. Altın sarısı aksesuarlar kullanarak da farklı bir kombin oluşturabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir