Fermuarlı Kapüşonlu Tesettür Tunik Modelleri

tesettür tunikKapüşon tasarımları her dönem daha spor tarzlar oluşturduğu için farklı giyim ürünlerinde yer alabiliyor. Tesettür giyim içerisinde fermuarlı ve kapüşonlu tesettür tunik modelleri ise çok beğenilerek kullanılmaktadır. Özellikle spor tarz eşofman olarak kombin halinde sunulan modeller gündelik kullanımların vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Ancak bu modellerin abiye kullanımlarda yeri çok daha modern ve özgün tasarımlar olarak çok beğenilmektedir. Etek uçlarında yer alan büzgülerde eklenince bu modeller oldukça şık ve genç tasarımlar olabilmektedir. Bordo model tasarımlarının siyah şallar ve kot pantolonlar ile uyumu da başarılı bir kombin olacaktır. Fermuarlı kullanımlar çok hoş olmakta, özellikle biraz kilo fazlası olan bayanlar için daha zarif bir görünüm oluşturmaktadır.

Gizli fermuar kullanımları ise daha pratik olmakta ve bu tarz penye kumaşlarla oluşturulan modeller kot pantolonlar ile günlük alanda rahat modeller olarak sunulmaktadır. Haki yeşil tonlarında bir modeli parlak gri tonlarında bir şal ile kombine edebilirsiniz. Yeni sezon tesettür tunik renkleri arasında taba da sıcak bir renk olmakta ve kapüşonlu model kullanımlarında siyah şal ve pantolonlar ile uyum sağlamaktadır. Şifon kumaş seçenekleri ile de bu tarz modeller kullanılabilir. Günlük alanda da kullanabileceğiniz zarif kombinler elde edebilirsiniz. Turkuaz bir modelin ayak ucuna kadar uzanan boyutlarında kenar kısımlarında yırtmaçlara yer verilebiliyor ve parlak safran renk tonlarında şal, ayakkabılar ile kombine edilebiliyor.

Parlak altın renk tonlarındaki modeller birkaç sezondan bu yana şal, tunik, elbise, ayakkabı gibi her alanda karşımıza çıkabiliyor. Modern anlamda tesettürlü hanımların beğenisini kazanan bu modeller ile şık uyumlar elde edebilirsiniz. Spor tarzlarla uyum sağlayan beyaz renk tonunda orijinal baskılı tasarımları spor ayakkabılar ile kombine edebilirsiniz. Bazı tesettür tunik tasarımlarında ikili renk kombinleri kullanılmaktadır. Siyah bir modelin kenar kısımlarının ve kollardaki manşetleri dolanan bordo detaylar bu tonlarda bir eşarp uyumu ile günlük alanlarda bile hoş uyumlar oluşturacaktır. Bu tarz modelleri çok pratik bir şekilde dış giyim ürünü olarak kullanabilirsiniz. Şık, spor her tarza uyum sağlayan kapüşon kullanımları tunik tasarımlarına daha genç bir hava katmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir