Farklı Uzun Elbise Çeşitleri

Birçok farklı yerde giyme olanağı sunan uzun kollu elbise çeşitlerini en büyük özelliklerinden birisi serin havalarda kol bölümlerini uzun halde bırakma fırsatı verilirken, sıcak havalarda çekilerek yine şık bir görünüm yakalanabilmedir. Bu sezon da en fazla tercih edilecek giyim çeşitlerinden biri olan elbise modelleri arasında uzun kollu elbise çeşitleri büyük bir farklılık yaratmaktadır. Bu yıl V yaka ya da sıfır yaka elbise modelleri içerisinde birbirinden değişik örnekler bularak tercih edilebilir. Özellikle mavi ya da siyah renkler ışığı altında en çok tercih edilen renk skalası olarak ön plana çıkmaktadır. Aynı zamanda yeşilin farklı renk tonları ile beyaz ve pembe de yine oldukça beğenilmektedir. Kaliteli bir kumaş yapımı olan bu tek parça elbise çeşitleri içerisinde çok küçük, benek büyüklüğünde sayısız çiçek ve nokta deseni ile yapılmış salaş elbise modelleri de bu sene hanımların üstünde fazlaca görünecek. Siy ve beyazın karışımı ile tasarım yapılan bu elbiseler şık bir görünüm sunmaktadır

 

Her beden ve boya göre uzun kollu elbise modelleri

 

Model açısından zengin bir seçenek sunulmasının yanı sıra her beden ya da her boya göre uzun kollu elbise çeşitleri bulmak mümkündür. Özellikle uzun kollu elbise çeşitleri birbirinden farklı aksesuar desenleri ile ayrı bir şıklık yaratmaktadır. Özel gece davetlerine ya da yine özel bir toplantıya veya akşam yemeğine giderken bu uzun kollu elbiselerin yanına küçük ve deri bir parlak çanta ile harika sade ve siyah renkli bir çanta modeli giymek hanımları gitmek istedikleri her hangi bir yerde göz kamaştırıcı bir duruma getirebilir.

 

Birbirinden farklı uzun kollu elbise çeşitleri

 

Bu yıl birbirinden değişik uzun kollu elbise çeşitleri arasında etek kısmı fırfırlı olan modelleri kadınların çok daha fazla ilgi göstereceği kesin. Hem uzun hem de kısa modelleri ile piyasada yer alan birbirinden değişik renkler eşliğinde fırfırlı elbiseler yaz için en canlı modeller arasındadır. Dışarı çıkarken ya da özel bir yere giderken giyilecek fırfırlı elbise çeşitleri bulmak mümkündür. Kırmızı ya da mor ve somon ile pudra renkleri bu elbiseler adına ön plana çıkmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir