Farklı Tesettür Tunik Ürünleri Nelerdir ?

Tesettür Tunik Ä°nciili Dantel Güpürlü Nfse15313-1 (1)Modanın değişmez ürünlerinden bir tanesi tunik parçasıdır. Tunikler özellikle tesettürlü bayanların en çok kullandıkları parçadır. Rahat ve aynı zamanda kolay bir şekilde kombin edilebilen bu ürünün çeşitleri de geniştir. Her zaman, hızlı bir şıklık yaratmak isteyen bayanlar tesettür tunik ürünlerine yönelebilirler. Ayrıca tunik modelleri birçok farklı kesimli pantolonlarla da uyum sağlayabilir.

 

YENİLİKLERLE DOLU TUNİK MODELLERİ

 

Uzun, bol kesimli, gömlek tarzında olan tunikler son derece rahat ve şıktır. Sade görünmelerine rağmen, kol kısmında yer alan nakış detayı farklı bir hava katmaktadır. Günlük kombin seçeneklerinde bu model tunik çokça tercih ediliyor. Beyaz veya siyah bir pantolon ile tunik ürününü kombin etmek mümkün. Klasik tunik modelleri de günlük hayatta tercih ediliyor. Genelde her bayanın kendi göre bir tarzı vardır. İncili, gipürlü tunik modeli son derece zariftir. İnce ayrıntılar, tuniklere bir bütün olarak baktığımızda farklılık katmaktadır. Nakışlı tesettür tunik modellerini kombin etmek oldukça zevklidir. Özellikle günlük hayatta. Sadece klasik modeller değil, tunik modelleri her yaşa ve her tarza uyum sağlamaktadır. Baskılı, spor tunik modelleri gençler tarafından çok seviliyor. Çizgili, renkli tunik modelleri de bu sezon çok konuşulacak ve kombinlere renk katacaktır.

 

RENKLERİN OYUNU

 

Moda sektöründe ayrıntılar her zaman bir bütün olarak gözlenmelidir. Ürünün modeli, kesimi, rengi önemlidir. Sarı, tozpembe, siyah, krem gibi renkler ön plana. Eskiden tesettür modasında sadece belli başlı ana koyu renkler kullanılırken, şimdi her renk sunuluyor. Renklerle oyun yapmak ve bu şekilde şıklık kalmak oldukça zevklidir. Standart ikili renkler dışında daha farklı seçenekler tercih edilebilir. Yeşil ile beyaz, pembe ile beyaz, sarı siyah gibi ikili renkler trend seçenekler arasındadır. Alışagelmişin dışına çıkmak bazen risk teşkil etse de, doğru seçimler çok daha başarılı sonuç doğurabilir.

 

FARKLI TUNİK KESİMLER VE KULLANILAN DETAYLAR

 

Sade tunik modellerinin üzerinde kullanılan bazı detaylar, modeline bambaşka bir hava katıyor. Özellikle kolyeli tesettür tunik  seçenekleri çok şık ve zarif durmaktadır. Kesimleri farklılık gösterdiği gibi, bu modelin üzerinde bulunan kolye de oldukça güçlü bir ayrıntıdır. Kolları piliseli, yine kolye detaylı tunik klasik tarz için ideal bir seçenektir. Tunik ürünlerinde modern kesimler ve şık ayrıntılar bayanların yüzünü güldürürken, işlerini de bir hayli kolaylaştırıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir