Farklı Tasarımlarda Tunik Modelleri

tesettür tunikHer mevsim farklı özellikleri ile tercih edebileceğiniz tunik modelleri rahat ve pratik kullanımlar oluşturuyor. Bu özellikleri ile de tercih edilen modeller arasından farklı beğenilere sahip her bayan için ideal seçimler yapabilmesi mümkün olacaktır. Farklı boyutlarda tercih edilen model seçimlerinde bileklere kadar ferace tarzında modeller bulunduğu gibi diz üstünde daha gömlek formatında kullanımları da bulunuyor. Çalışan bayanların rahatlıkları ile çok fazla tercih ettiği modeller, günlük kullanımlarda da çok fazla karşımıza çıkıyor. Penye özelliklerde farklı kesimlerde tasarlanan modellerin yanı sıra gömlek tarzında tasarımları ile hazırlanan özel modellerde bulunmaktadır. Renk seçimleri tarzınızı da belirleyecektir. Ekose tasarımları ile gömlek formatında modeller daha günlük kullanımlar oluştururken kol kısımları siyah, diğer kısımları siyah- beyaz çizgilerle hazırlanan modeller ise ofis kullanımlarına uyumlu modeller olmaktadır.

Genellikle pantolon ve tayt kullanımları ile kombine edilen tunik modelleri tesettür giyimde de çok fazla tercih edilen bir dış giyim ürünü olmaktadır. Bu kategoride nakışlı, püsküllü, dantelli ve fermuar detaylı olarak tasarlanmaktadır. Bu alanda farklı beğenilere sahip bayanlara özel hazırlanan modellerde kol, etek ve yaka kısımlarında farklı kullanımlarla tercih edilebiliyor. Yazlık modellerde penye seçenekler spor tarzları ile tercih ediliyor. Kışlık modellerde ise şal yaka modellerle sıcacık kullanımlar sunuluyor. Pantolon kullanımları ile tercih edilse de etek kullanımları ile de şıklık oluşturacaktır. Çizgili desenler daha modern tarzlara uyum sağlamakta bunun yanında çiçekli desenler daha salaş bir tarzı ifade edebilmektedir.

Daha ince, daha kalın, daha dar ya da daha geniş kesimlerde tunik modelleri mevsimsel özelliklere bağlı olarak farklı tasarımlarda vitrinlerdeki yerlerini alıyorlar. Etek uçlarında farklı kesimlere yer verilebiliyor. Oval olarak tasarlanan modellerin yanı sıra önden ve yandan yırtmaçlı olarak ta modeller sunulmaktadır. Asimetrik olarak tercih edilen kesimlerde ya da fermuarlı olarak kullanılan modellerde tarzınızı tamamlayacak modeller bulabilirsiniz. Yaka kısımlarında V ya da yuvarlak olarak tercih edilebilen modeller gömlek yaka profilleri ile de farklı alanlardaki tarzlarınıza uygun olarak tasarlanmaktadır. Kullanım pratikliği ve her tarza, her bedene uyumlu model seçenekleri ile tunikler her mevsimin en gözde kıyafet seçenekleri arasında yer alıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir