Farklı Tarzlara Özel Tunik Modelleri Ve Fiyatları

tunik-modelleriTesettürlü bayanların kendi hassasiyetlerine özel modern ürün tasarımları ile şık kombinler elde edebilmeleri mümkün olmaktadır. Üst giyimde tercih edilen farklı kullanımlar arasında tunikler en çok tercih edilen kategori oluyor. Özellikle tunik modelleri ve fiyatları araştırmalarında kumaş seçeneklerinin etkili olduğu ve tasarımlarda kullanılan detaylarında farklı modeller oluşturduğu görülmektedir. Günlük kullanımlarda da pratik bir ürün olmaları itibari ile tercih edilen bu ürünler şık seçimler içerisinde şifon kumaş kullanımları ile oldukça özel tarzlar oluşturmaktadır. Düğmeli modeller bu alanda tercih edilen tasarımlar arasında yer alıyor. Yandan düğmeli olarak hazırlanan yeni sezon ürünler arasında yaka kısmında tercih edilen fular detayları da zarif bir kombin ortaya çıkarmaktadır. Fuşya, bordo, mor, pudra, haki gibi renk tonlarında bu model tarzları tercih edilebilir.

 

Etek uçlarında kullanılan asimetrik kesimler ya da inişli çıkışlı tasarımlar modeller üzerinde modern imzalar olarak tercih ediliyor. Boy farklılıklarının da fiyat üzerinde etkili olduğu söylenebilir. Bazı modellerin boyları ceket tarzında belin hemen altında olabildiği gibi, bazı modellerde elbise tarzında ayak bileklerine kadar inebiliyor. Bu tarz tasarımlarda kollar, yakalar, gömlek formunda hazırlanmakta ve omuzlarda bulunan apoletler de tasarımı çok şık bir şekilde tamamlamaktadır. Bu alanda tunik modelleri ve fiyatları araştırmaları yaparken mevsim özelliklerini de dikkate almanız gereklidir. Vizon, bordo, haki gibi renk tonlarını sonbahar sezonunda tercih edebilir, karyağdı kumaşlar sezona özel sıcacık ve kullanışlı tasarımlar ortaya çıkarabilecektir.

 

Çift renkli tasarımlar bulabilmekte mümkündür. Özellikle sağlanan renk kombinleri ile modellerde şık imajlar ortaya çıkarılabilir. A pile çift renkli modeller içerisinde bu şıklık söz konusu olmakta ve içli- dışlı ürün kullanımı havası veren modellerde ikinci renk siyah olduğunda siyah eşarp, pantolon ve ayakkabı ile çok şık bir şekilde kombine edilebilmektedir. Arka kısmı uzun, önü kısa model seçenekleri çok farklı tasarımlar olmakta ve bu alanda değişen her ayrıntı tunik modelleri ve fiyatları içerisinde değişikliklere neden olmaktadır. Sade renk düz tunik tasarımları üzerinde kol kısımlarında kullanılan kürk oldukça yakışmakta, üzerlerinde kullanılacak uzun kolyelerde şıklığınızı tamamlamaktadır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir