Farklı Renkler İle Gömlek Modelleri

Gömleklerin tüm kadınlar açısından büyük bir önemi bulunmaktadır. Özellikle üstüne her hangi bir dış giyim çeşidi almadan giyebileceği yaz ve ilkbahar ayları için çok daha büyük bir önem teşkil etmektedir. Şık bir keten pantolon ya da güzel bir mavi kot pantolon üzerine giyilebilecek birbirinden değişik ve hoş gömlek bayan gömlek modelleri ile en harika kombinler yapılabilir. Üstelik bu şekilde arkadaşlar ile dışarı çıkılarak değişik mekânlara gidilebilir, alış verişe çıkılabilir ya da özel davetlere dahi her kadın rahatça katılabilir. Özellikle de bu seneni modelleri ile birlikte renklerini görünce buna çok daha inanacaklarına hiç şüphe yok.

 

Yeni sezon gömlek renk seçenekleri

 

Bu yılın ön plana çıkan gömlek renkleri ise her ne kadar modeline göre değişiyor olsa da, başta beyaz olmak üzere, yeşil renk tonları, kırmızı, fuşya ya da sarı ve mavi renkler en çok beğeni toplayan modeller arasında bulunmaktadır. Birbirinden değişik ve şık bayan gömlek model seçenekler ile de her kadın istediği bir gömleği bulup satın alabilecek. Mavi renk üzerine yapılan küçük noktalar halindeki yuvarlak beyaz şekiller ile bu gömlek çeşitleri değişik pantolonlar ile güzel bir kombin yapılabilir.

 

Koyu renk pantolonların seçilmesi tüm kadınlara tavsiye olunur. Aynı şekilde göğüs kısmında karşılıklı iki yan tarafa desen olarak yapılmış nakışlı işlemeler ile tasarım haline getirilen gömlek çeşidi de yine bulut mavisi sade rengi ile harika bir görünüm vermektedir. Bu yılın renk açısından genel ve ortak konsepti ise çok daha canlı renk seçeneklerinin kullanılmasıdır. Bu sayede tüm kadınlar yaz aylarında adeta parlayacak ve şıklık yarışına girecekler.

 

Gömlek modası

 

Bu sene bütün kadınlar açısından gömlek modası olabilir. Özellikle birbirinden hoş model tasarımların bulunduğu piyasa üzerinde bir de capcanlı renkler ile donatılmış olan gömlekler çok daha ilgi çekecek. Tabii kadınların vazgeçemediği pembe renkler de yine yeni sezon gömlek modası içerisinde yerini çoktan aldı. Farklı kombinler ışığı altında bayan gömlek modelleri her biri değişik yaşlara hitap eden çeşitleri ile bu sene geçen yıla oranla daha fazla ilgiyle karşılaşacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir