Farklı Modelleri İle Tesettür Kaplar

 

Kış aylarında kıyafet seçimlerinde şık ve iddialı görüntüsünden vazgeçemeyenlerin en çok tercih ettiği dış giyim ürünlerinden birisi olan tesettür kap, farklı model alternatifleri ile 2017 sonbahar – kış sezonunda da vitrinlerde boy göstermeye başladı. Kış döneminde ilgi çekici ve elegant kombinlere imza atmanız için sahip olmanız gereken en önemli parça tesettür kap. Renk ve stil bakımından geniş bir ürün yelpazesine sahip olan kapları, farklı pantolon, şal tercihleriniz ve aksesuarlarınız ile kombinlediğinizde her seferinde değişik bir görünüm ve tarza sahip olabilirsiniz.

 

Spor Tercihlerde Tesettür Kap Modelleri

 

Günlük kıyafet seçimlerinde rahatlığı ve konforu tercih edenlerin; severek kullanabileceği çok farklı modellerde tesettür kap seçenekleri bulunmaktadır. Bazı modeller ise kullanacağınız aksesuar ve ayakkabı tercihleriniz ile hem spor hem de klasik bir görünüm kazanmaktadır. Renk seçimini zevklerinize ve size en yakışan renklere göre yapabilirsiniz. Süet kumaştan yapılan tesettür kap tasarımlarında modern ve spor bir hava yakalamak adına salaş kesimler, zincirli, fermuarlı ve ipli detaylar göze çarpmaktadır. Ayrıca büyük cepler ve salaş yakalar da bu tarz uygulamalarında yer almaktadır. Deri ve ekose kumaş karışımları kullanarak yapılmış modeller ise farklı ve son derece estetiktir. Ayrıca düğme veya fermuar barındırmayan salaş kaplar ise renkli ve tarz atkılar ile kullanıldığında modern bir görüntü yakalanabilir.

 

Klasik Detaylara Sahip Tesettür Kap Modelleri

 

İş hayatında ve özel davetlerde severek kullanabileceğiniz, şıklığınız ile göz kamaştıracak, etkili bir parça edinmek için tercihiniz tesettür kaplardan yana olabilir. Klasik tarzı yakalamak için çok tercih edilen; deri, süet, keçe ve ekose kumaşlar kullanılarak hazırlanmış modeller size hitap edebilir. Klasik tarz bir bütün olduğundan, tümüyle bu görüntüyü yansıtabilmek adına kıyafet seçimleriniz kadar; ayakkabı, kışlık çizme, şal ve aksesuarlarınız ile oluşturacağınız kombinin detaylarına da dikkat etmeniz gerekir. Klasik tarza çok yakışan tesettür kap modelleri ise genellikle ceket yaka, çift düğmeli, belde kuşak detayına sahip olanlarıdır. Renkli tercihler yapmak isteyenler için ise; birbirinden güzel renk ve desenlere sahip ekoseden ve keçeden üretilen modeller uygun olacaktır. Renkli ve desenli kaplarınız ile kombin yapmak istediğinizde diğer kıyafet ve aksesuar seçimlerinizde mümkün olduğunca sade tercihler yapmanız doğru olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir