Farklı Model Tasarımları İle Kışlık Pançolar

Kışlık PançoTesettür giyim içerisindeki şıklık mutlaka zarafet içermelidir. Ancak bu şekilde tesettür ruhuna uyumlu kombinler elde edilebilir. Feminen tasarımlar, dar kalıplar, vücuda yapışan kumaşlar tesettür alanında kendi inançlarınızdan uzaklaştıran kombinler ortaya çıkarabilir. Bu nedenle daha inanç hassasiyetini ön planda tutan, vücut hatlarını belli etmeyen seçimler yapılması tesettür modası oluşturulurken katledilmemesi gereken bir noktadır. Bu alanda kışlık panço modelleri hem tarz ve modern bir kullanım olabilecek, hem de tesettür giyim alanında zarif bir kullanım ortaya çıkaracaktır. Pelerin tarzında geniş kalıplarla kullanımı bu modelleri son dönemlerde tesettürlü hanımların vazgeçilmezleri haline getirmiştir. Özellikle diz altına kadar uzanan model tasarımları içerisinde pratik kullanımları ile her alanda kullanılabilir modeller olarak tercih edilmektedir.

Yaka kısımlarında geniş yakalar ve fular varmış hissi uyandıran tasarımlarla anında üzerinize alıp çıkabileceğiniz modeller sunulabiliyor. Şal tarzında hafif kullanımları pardesüler, kaplar, kabanlar üzerinde kullanabilirsiniz. Ancak kışlık panço modelleri içerisinde kaban yerine kullanabileceğiniz tam parça modeller de bulunabiliyor. Özellikle yaka kısımlarında kürklü detaylar bulunmakta ve kol kısımları ile birlikte kombine edildiğinde şık kombin parçası olarak tercih edebileceğiniz tasarımlar ortaya çıkarmaktadır. Triko, penye, kaşe, kaşmir gibi kumaş seçenekleri panço tasarımları elde edilebiliyor. Mevsimlik pançolarda oldukça şık bir şekilde kombine edilebiliyor. Kışlık modellerde ise kumaşlar biraz daha kalınlaşmakta ve bu şekilde sonbahar- kış sezonunda kullanılabilecek tasarımlar oluşturmaktadır.

Kol kısımları değişen kışlık panço modellerinin bu şekilde tamamen tarzları da değişmektedir. Kolsuz modeller tercih edildiğinde içinde kullanacağınız giyim ürünlerine çok fazla dikkat etmeniz gereklidir. Yeni sezonun öne çıkan renk tonları arasında mürdüm, kahve tonları, siyah, haki gibi kullanımlar bulunuyor. Kısa kollu olarak tercihler de yapılabiliyor. Bu alanda değiştirilen bu küçük detaylar farklı tarzlar ortaya çıkarabiliyor. Özellikle uzun kollu modellerde yarasa kol seçenekleri gün yüzüne çıkıyor. Bu şekilde hassasiyetler çok daha mükemmel bir şekilde karşılanmış oluyor. Bu modeller dışında daha pelerin tarzında modeller bulabilmek mümkün olmaktadır. Sadece yakadan bağlamalı olarak kullanılan bu modellerde şıklık oluşturabilmek için kapüşon tasarımlar tercih edilebilir, her köşesinde kullanılan kürk detayları da özel ayrıntılar olarak kombine edilebilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir