Farklı Giysilerle Tesettür Kap Nasıl Kombin Yapılır?

Her kış geldiği zaman hanımlar tarafından büyük bir ilgiyle karşılaşan birbirinden farklı seçenekler altındaki tesettür kap modelleri, yeni sezon bünyesine satın alırken evde bulunan farklı giysilerle ne şekilde bir kombin yaratıp yaratmadığının da önemi oldukça büyüktür. O yüzden tüm kadınlar dolaplarındaki değişik giysilere bakarak ve renkleri kapsamında hangi tesettür kap çeşitlerinin uyum sağlayıp sağlamadığına bakmak suretiyle buna göre alışverişini gerçekleştirmektedirler. Tabii geçen yıla oranla bu sene daha zengin bir seçenek kapsamında piyasaya sunulmuş olan kap modelleri sayesinde tüm hanımlar kendisine ait olan elbiselerle güzel bir kombin yapma imkânını keyifli bir şekilde elde edebilmektedirler.

 

Yeni sezon içerisindeki farklı kap modelleri güzel bir kombin yaratma

 

Özellikle sonbahar ve kış ayları geldiği zaman hanımlar dış giyim olarak daha çok tesettür kap modellerine yönelmekte ve buna göre bir tercih yapmaktadırlar. O yüzden farklı giysiler ile kombin yaratmak bu noktada büyük bir önem taşımaktadır. Daha çok bir giysi şeklinde görünümü olan ve bu sayede hanımların daha fazla beğendiği tesettür kap seçenekleri genel olarak bol ve uzun etek seçeneklerini yanı sıra keten veya kumaş pantolonların da hoş bir izlenim yarattığını eklemek gerekir. Ayrıca kısa bir tasarım altında hazırlanmış olan kap seçenekleri ile de dar etekler oldukça hoş bir görünüm sunmaktadır. Diğer yandan ara mevsimler kapsamında havanın biraz daha güzel olduğu dönemlerde kap modelleri önü açık bir şekilde bırakmak suretiyle açık renkli gömlek veya bluz örnekleri de güzel bir kombin yaratma imkanı vermektedir.

 

Farklı tesettür kap seçenekleri kapsamında kombin oluşturmak

 

Birbirinden özel yeni sezon kapsamındaki tesettür kap giyimleri ile kombin oluştururken aynı zamanda saklanacak olan bir kap çeşidinin renginin de önemi tüm hanımların elbise dolabındaki giysilerinin renklerinin de önemi bu konuda uyum sağlaması noktasında büyük bir önem taşımaktadır. Eğer giysilerinizin büyük çoğunluğu açık renkliyse o zaman daha koyu renkli kap seçeneklerini tercih ederken, elbiseniz koyu renkli ise o vakit daha açık renkli kap modellerini tercih etmeniz güzel bir uyum yakalamanıza olanak tanıyabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir