Farklı Detaylarla Şık Tasarımlar, Tesettür Tunikler

Tesettür TunikGenellikle pantolon kullanmayı tercih eden tesettürlü hanımlar daha pratik kullanımları ile tesettür tunik modelleri arasında günlük ve şık kullanımlara özel tasarımlar tercih etmektedir. Farklı kesimler bulabilmek mümkün olmaktadır. Diz altına uzan ya da hemen diz hizasında olabilen tunik tasarımları içerisinde gömlek şeklinde tasarımlar mor, bordo, haki yeşil gibi renk tonları ile şık kullanımlar sunabilir. Bu alanda genellikle viskon ve polyester krep kumaşlar tercih edilir. 4 mevsim kullanılabilen bu tarz kumaşlar ile şıklığına önem veren tesettürlü bayanlara özel modeller sunulmaktadır. Mevsim özelliklerine göre dış giyim ürünü olarak kullanılabilen tunik modelleri içerisinde fermuar detayları ile daha spor bir tarz sunulabilirken dantel kullanımları ile çok daha zarif kullanımlar elde edilebilir.

Nakışlı modeller, püsküllü detaylar tercih ettiğiniz tesettür tunik modellerine göre kullanılabilmektedir. Tunik modelleri ile pratiklik elde edebilir ve özel detayları ile şıklık elde edebilirsiniz. Her yaşa ve bedene hitap eden tasarımlar bulabilmek mümkün olacaktır. Rahat kalıplarla oluşturulan bu modeller tesettürlü bayanların hassasiyetlerini baz alarak tasarımlar oluşturmaktadır. Yarasa kollu modeller, gömlek tarzında diz altına uzanan tasarımlar içeresinde farkı tarzlara özel seçenekler oluşturmaktadır. Kanguru ve torba cep tasarımları orijinal model aralıkları oluşturmaktadır. Yaka, etek ve kol kısımlarında kombin edilen detaylarla şık tasarımlar elde edilebilmektedir. Etek kesimlerinde farklı seçenekler kullanılabiliyor. Bu da farklı tarzların oluşmasını sağlıyor.

Asimetrik ve oval kesimler daha şık tasarımlar öne çıkan etek kesimleri arasında olmaktadır. Bunun yanında fermuarlı, düğmeli, yırtmaçlı modellerde ise daha spor ve günlük tasarımlar öne çıkabiliyor. Her dönem yeni kreasyonlar içerisinde en çok tesettür Tunik tasarımlarına yer veriliyor. Şıklık elde etmek adına asimetrik kesimlerle kemer tarzında detaylarda kullanılabiliyor. Bu tür modelleri çalışma hayatındaki tesettürlü bayanlar için çok şık kullanımlar oluşturacaktır. Diz altına kadar inebilen bu modellerde açık renk tonlarındaki tunik modellerini siyah pantolon ve şallar ile çok mükemmel bir şekilde kombine edebilmek mümkün olacaktır. Bazı modellerde tasarıma katkı sunması açısından kullanılan kolyelerde farklılık arayan bayanlara özel tasarımlar oluşturacak ve her zaman çok şık kullanımlar elde etmelerini sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir