En Rahat Ve Şık Tesettür Tunik Çeşitleri Ve Avantajları Nelerdir?

Yaz ayları yaklaşırken ısınan havalarla beraber, kapalı kadınlar özellikle tuniklere yönelmeye başladı. Diğer kumaşlara göre daha yumuşak olan ve terletmeyen özelliği sayesin de tesettür giyim tunik kadınlar için çok avantajlı olarak karşımıza çıkıyor.

 

Yaz ayları yaklaşırken gardırobunuz da bulunması gereken tunik modelleri:

 

Özellikle Google arama butonuna tesettür giyim tunik yazdığınız da, çok çeşitli tesettür tunik modelleri karşınıza çıkacaktır. Peki, yaz aylarında hangi tunik modellerini kullanmalısınız?

Yaz ayların da ısınan havalarla beraber, daha ferah hissetmenizi sağlayacak penye tarzı kumaşları seçerseniz sıcaktan daha az etkileneceksiniz. Tesettür Tunik modellerin de, seçeceğiniz pamuklu kumaşlar sayesin de, hasta olma riskinizde azalacaktır. Tesettür giyim tunik gerek online mağazalar da, gerekse AVM’ler de kadınlara çok çeşitli renk ve kumaşlarda kıyafet çeşitleri sunuyor.

 

Kış ayların da özellikle tercih ettiğiniz siyah ve koyu renkler ısı çekme özelliği sayesin de, sizi daha sıcak tutmayı başarmıştı. Kış ayların da özellikle sizi daha şık gösteren siyah renk tunikler, kombin açısından da çok yararı dokunmuştu. Bahar’ın gelmesi ve yaz sıcaklarının kendisini hissettirmeye başladığı bu havalarda açık renk tunikleri tercih etmenizi tercih ediyoruz.

 

Yaz ayları yaklaşırken hangi tesettür tunik modellerini tercih etmelisiniz:

 

Belirttiğimiz gibi her rengin kendine has özellikleri bulunmakta. Kış aylarından kullandığınız koyu renk tunikler sıcaklığı yansıtmaması yönünden sizi daha sıcak tutar. Yine kış ayların da tercih ettiğiniz kalın kumaşlı tunikler, koyu renkler gibi vücudunuzun hava almasını engellediği için kış ayların da rahatlıkla kullanılabilir. Havalar ısınmaya başladığın da kıyafetleriniz de açık tonları tercih etmeniz gerekiyor. Özellikle seçeceğiniz beyaz renkler; ışığı içine çekmeme ve yansıtma özelliği sayesin de sizi daha serin tutacak, seçtiğiniz yumuşak dokulu penye gibi kumaşlar vücudunuzun hava almasını sağlayacağı için yaz ayların da, rahatlıkla kullanabilirsiniz. Bu yılın yaz renkleri olan sarı, beyaz, mavi ve açık pembe tonları kıyafetlerinizi kombinleme kolaylığı sağlarken sizleri çok şık ve zarif gösterecek. Özellikle tunikler de seçeceğiniz sarı tonlarını; mor, pembe ve fuşya gibi pek çok renkle kolay ve şık bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir