En İyi Tesettür Kombini Nasıl Tamamlanır?

Tunik Modelleri

 

Zevk sahibi birisi olmanız her şeyi değiştirebilir. Siz modaya uyanlardan mısınız yoksa moda bana uysun diyenlerden misiniz? Ne olursanız olun fark etmez birisi sizin ne kadar zevk sahibi olduğunuzu belli ederken ötekisi sizin ne kadar iyi fikirli olduğunuzu ön plana çıkaracaktır. İyi parçalar seçmek sizi daima daha muhteşem gösterir fakat önemli olan bu parçaları doğru öteki parçalar ile bütün hale getirir. Kombinelerde aynı yapbozlara benzer. Doğru parçaları bir bütün haline getirdiğinizde ortaya mükemmel ve hoş sonuçlar çıkar. Kombin yapmak zor iken tesettür kombin daha bir zor gelir. Normal kombin daha az parça ile mükemmel işler tamamlasak da tesettür kombin için aynı şeyleri söyleyemeyiz.

 

Tesettür Kombinelerinde Nelere Dikkat Edilmelidir?

 

Tesettür kombinelerin de daha fazla parçayı birbirine uydurmak zorundayızdır. Uyumluluk deyince aklınıza gelen şey sadece uyumlu renkler olmasın. Uyumsuz ve zıt renklerden de harika kombineler yapılabilir. Öncelikle bunu bilmeniz sizi bu tip kombinelerde bir sıfır daha önde tutar. Tesettür kombin deyince aklınıza gelen ilk şey büyük ihtimalle eşarp olmuştur ve evet en önemli şey sizinde tahmin ettiğiniz gibi eşarptır. Eşarptan öte bağlayış biçiminiz bile ayrı bir hava katar ve kombin tamamlanmasında size yardımcı olur. Eteklerin üstüne genelde gömlek veya tunik tercih edecekseniz vücudunuza göre yanlardan veya arkadan daha uzun veya prenses kol veya yakalı gömlek ve tunikleri tercihte bulunabilirsiniz. Boyfriend pantolonlarda bu yaz hem moda hemde şık duran parçalarımız arasındadır.

 

Teninize Göre Renk Seçenekleri Nelerdir?

 

Eğer beyaz tenli veya sarılın biri iseniz iste bu yaza uygun moda renkleri de göz önünde bulundurarak yeşil bir kalem etek üstüne gri veya kırık beyaz bir kısa gömlek tercih ederek altına stiletto giyip, üste mor eşarp veya siyah eşarp giyerek bu tür tesettür kombin ve eklemelerde bulunabilirsiniz. Eğer esmer tenli iseniz boyfriend bir pantolon altına güzel bir spor ayakkabı ve pantolonun üzerine hoş diz aralığında bir tunik giyerek sportif bir biçimde şalınızı ya da yazmanızı bağlayarak bir uyum sağlayabilir ve bir bütünlük yakalayabilirsiniz. Esmer olduğunuz için gümüş grisi ve pembe, turuncu gibi renkler sizi daha çok ön plana çıkaracaktır.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir