En Güzel Tesettür Giyim Tunik Tasarımları Nelerdir?

Kadın hayatını özellikle tesettürlü bayanların, büyük ölçüde kurtarıcısı olan tunik modelleri, her yıl klasik ve standart düz kesiminden biraz daha dışarı çıkarak, eşsiz bir hal almaktadır. Tasarım harikası modeller, birbirinden şık kesimlere sahip olarak tüketici ile buluşturuluyor. Her gece ve günlük yaşama uygun tesettur giyim tunik modelleri bu alanda değişiklik gösterebilmektedir. Tesettürlü bayanların sadelik tarzından şaşmamaları ise, daha renkli bir görünüm isteyen bayanların tercihleri işe bütünleşmiş olmaktadır. Tuniklerin uzun ve şık ahengi, son sezonda çok farklı ve göz alıcı tasarımlara hitap ederek kullanıcılara en iyi şekilde sunulmaktadır. Önü düğmeli modeller, uzun pelerin ve şal tasarımlı tunikler en çok’ta tek paça kullanım kolaylığı sağlayarak pek çok kadının günlük yaşamında özellikle severek kullandıkları bir tasarım halini almaktadır.

 

Tesettur giyim tunik modasında hangi tasarımlarda nasıl renk uyumları tercih etmek gerekmektedir?

 

Yaz sezonu ve baharın en iyi temsili olan açık ve temiz görünümlü renkler tesettürlü bayanların en çok tercih alanına giren ve kullanılması doğru olan renk tercihlerinden biri olmaktadır. Moda akımına kapılarak en iyi tercih yönünü doğru tunik tasarımları ile gerçekleştirmek şık ve asil olmayı sağlamaktadır. Hareketli tunik modelleri genel olarak sade ve düz renkler ile tercih edilerek modelleri ön plana çıkarılırken, üzeri sade, klasik ve düz tasarıma hakim olan modeller, daha cıvıl cıvıl, çiçek baskılı, rengarenk kulanım sergileyebilmektedir. Tunik modellerinde taş işlemeleri ve düğme motifleri daha ağır parlak görünüme sahip olan tasarımlar genellikle spor kesimden uzak ve özel zamanlarda kullanıldığı kadar günlük klasikliğe de uygun olmaktadır.

 

Tesettur giyim tunik modelleri kapalı bayanlarda kombin tercihi nasıl olması gerekmektedir?

 

Uzun düz kesimlere hakim olan tunik modellerini özellikle düz ve sade etekler ile kombin yapabilmek mümkün olmaktadır Tunik modellerinde en doğru kombini yakalayabilmek için etek ile tercih edildiği durumlarda kumaşı doğru ve uyumlu tercih etmek önemli bir unsur olmaktadır. Tuniklerin kısa ve uç kesimleri çiçek baskılı motifleri düz ve tam dar paçaya hakim olan pantolonlar ile tercih edilebilmektedir. Tunik modellerini en büyük değişime uğratan diğer detay ise, topuklu ayakkabı seçimi ve takılan aksesuarlar olmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir