Elbiselerle Kombin Seçenekleri Nelerdir ?

Tesettür giyimde yeni akım elbiseler

 

           Tesettür elbise modelleri her sezon değişse de en gözde modeller yerini korumaktadır. Tesettüre yakışan modeller ve tasarımlarla yeni akıma yakışan şık elbiseler farklı tasarım ve kombinlerle detaylandırılmaktadır. Tesettür giyimde uzun kollu tercih edilen elbiseler daha ön plana çıkmaktadır. Uzun kollu tercih edilen elbiseler göğsü ve yaka detayları ile dikkat çekici hale gelmektedir. Dikkat çeken yaka ve göğüs detayları ile hareketlendirilen elbise modelleri birbirinden çeşitli modelleri ile göz önünde durmaktadır.

 

           Tesettür elbise modelleri elbiselerde kullanılan küçük detaylar eşarp seçimlerinde oldukça işe yaramaktadır. Elbiselere omuz yaka ve etek kısımlarında kullanılan renk tonlarında seçilen eşarplarla hareketlendirilmektedir. Ayakkabı ve eşarp kombinleri ile elbiseye uyan tonlar elbiselere eşlik etmektedir. Elbise modellerinde kullanılan detaylar özellikle gümüş ve altın ışıltıları ile desteklenmekte ve bu ayrıntılara göre özel olarak kombinlenmektedir.

 

           Tesettür elbise modelleri ile kombin tasarımları en şık ve en zarif seçimleri ile göz önüne çıkmaktadır. Elbise modelleri birbirinden çok çeşitli olunca kombin yapmak bir hayli zor olmaktadır. Bu konuda da fikir veren tasarımlar tesettürlü hanımların imdadına koşmaktadır.

 

Kombin detayları nasıl olmalı?

 

Tesettür elbise kombinleri detaylar ve ayrıntılar ile öne çıkmaktadır. Gümüş ve altın ışıltıları ile desteklenen elbiseler ayrıca ton seçimleri ile birbirinden farklı veya birbirinden uyum sağlayan tonlar ile oldukça zarif bir duruş sergilemektedir. Koyu ton seçilen elbiseler daha açık ton tercih edilen eşarp ve ayakkabı seçimleri ile daha aydınlık ve daha zarif bir görünüme kavuşmaktadır. Açık tonlar tercih edilen elbiselere biraz daha tok ve pastel tonlar kullanılarak zarif bir uyum yakalanmaktadır. Bu uyum içinde kullanılan tesettür kombinleri ile zarifliği ve şıklığı yansıtan elbiseler özellikle seçilerek göz önüne çıkmaktadır. Ayakkabı, çanta, eşarp ve takı kombinleri ile tamamlanan elbiseler uyumlu bir ahenk içinde kullanılmakta ve elbiselerin desenleri daha çarpıcı hale gelmektedir. Dikkat çekici kombinleri ile tercih edilen elbiseler aydınlık zarif ve şık tasarımlarla hareketli bir görünüme kavuşarak daha estetik bir duruş sergilemektedir. Kombinler tercih edilirken zıtlık ölçütü kullanılarak elbiseler daha güzel kombinlerle daha zarif bir hale dönüştürülmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir