Elbise Modellerine Göre Tarz Seçimi Nasıl Olmalı?

Giydiğiniz kıyafetler her zaman sizi yansıtır. Tercihleriniz her ne kadar doğru olursa duruşunuz o kadar dik ve özgüveniniz yerinde olacaktır. Herkesin kendine özel bit tarzı vardır. Bu tarzı bazen hayat yapısını bazen de tercihlerini belli etmektedir. Peki ya sizin tercihiniz hangi yöndedir? Yapmış olduğunuz tercihler gittiğiniz yere göre değişiklik gösterebilir. Özel bir davete veya günlük bir kullanıma göre seçim yaparsınız. Elbise modelleri için örnek vermek gerekirse eğer birçok alanda kullanmanız için kolaylıktır.

 

Tercih ettiğiniz elbise modelleri uzun, kısa, kabarık, pileli olarak şekil değiştirebilir. Renk seçimi ise tamamen sizin tercihleriniz doğrultusundadır. Özel bir geceye davetli iseniz en şık en gösterişli veya sade ve en şık modeli seçebilirsiniz. Seçmiş olduğunuz elbise modeli hangisi ise sizi yansıtacaktır. Veya gündelik kullanım için de işe giderken veya bir kahve içmeye gidecekseniz elbise tercihi ile rahatlığınızı korumanız mümkün olacaktır. Bir elbise ile gününüzü kurtarmanız mümkün olacaktır.

 

Elbise Modelleri

 

Siyah Şıklığı

 

Siyah vazgeçilmez bir renktir. Bazen karamsarlığı temsil ettiği söylense bile siyah bir elbise her daim sizi daha şık ve zarif gösterecektir. Siyahın asaleti ve tercih etmiş olduğunuz elbise modelleri ile birleştiği zaman vazgeçilmez olacaksınızdır.

 

Dantel Ayrıntısı

 

Elbiselerde dantel kullanımı bazen ağır gelebilir ve göz yorabilir. Ama yaşınıza göre bir tercih yapabilirsiniz. Elbise modelinizde kullanılan birkaç dantel ayrıntısı ile modelin şıklığı artarken göz dolduracaktır.

 

Payetli Elbiseler

 

Payet ayrıntısı tam özel geceler için tasarlanmıştır. Fazlasıyla ışıklandırmalı olanlar geceye adım attığınız an giymiş olduğunuz payetli elbise ile asıl ortamı aydınlatan siz olacaksınız.

 

Çiçek Desenleri

 

Çiçek desenli elbiseler güzel havanın habercisi gibi. Giydiğiniz an yazın o güzel havasını üzerinizde taşır gibi olacaksınız. İster uzun ister kısa model olsun her tarzda elbise de çiçek desenleri farkını ortaya koyacaktır.

 

Midi Boy Elbise

 

Midi boy elbiseler her tarzda elbiseye yakışıyor. Her modeli kaldırabilen midi boy elbiseleri iter şık bir topuklu ayakkabı isterseniz de bir spor ayakkabı ve küçük bir çanta ile kombinleyebilirsiniz.

 

Hayvan Desenli Elbiseler

 

Kim ne derse desin hayvan desenli elbise modası asla geçmeyecektir. Tişört, şapka veya hırkaların yanı sıra elbiselerde de kendini oldukça belli etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir