Elbise Ve Abiye Çeşitleriyle Kombin Nasıl Yapılır?

 

Hanımların bütün bir yıl içerisinde en çok tercih ettiği giyim örnekleri arasında başı çeken birbirinden farklı elbise modelleri ve abiye çeşitleri büyük bir önem taşır. Tabii bunlar tek başlarına gidilecek olan farklı bir yer adına o istenilen ve arzu edilen şıklığı sunmaz. Bunun yerine hoş bir tesettür kombin yaparak bunu daha mükemmel hale getirmek, o göz alıcı güzelliğin ortaya çıkmasına fırsat verebilir. Gidilecek olan özel bir davetiye de organizasyonu ile birlikte arkadaşlarla buluşup bir kafede oturmak için hoş bir kombin yaratmak elbise ve abiyeler ile bambaşka bir görünüme girme imkanı verebilmektedir. Tabii birçok kadın abiyelerin tek başına da olsa yetebileceğini her ne kadar düşünse de, bu konuda özellikle üzerine alınacak hoş bir şal veya ince tarz bir ceket ile daha sade bir abiye modelinin daha harika bir görünümü bürünmesine imkan tanınabilir.

 

Elbiseler ile yapılacak güzel kombin modelleri

 

Birbirinden farklı elbise modelleri abiye seçeneklerine göre çok daha günlük olarak giyme imkanı verdiğinden dolayı kombin yapma şansı daha fazla olmaktadır. Özellikle üzere birçok değişik desen ile tasarım haline getirilmiş olan güzel bir elbise çeşidi ile birlikte kot ceket daha bir ceket mükemmel bir kombin yaratma imkanı verebilir. Son dönemlerde çok fazla ilgi gören ve buz mavisi kot ceketler ile değişik desenler altına tasarım yapılmış elbise çeşitleri Ilık havalarda bir ara mevsimlerde çok fazla tercih edilmektedir. Diğer yandan önünü açık bırakmak şartıyla hoş bir kap modeli veya ferace çeşidi peşinde de mükemmel bir tesettür kombin yaratılabilir.

 

Güzel bir abiye ile kombin yaratma imkanı

 

Hoş bir organizasyon ya da özel bir davetin yanı sıra iş toplantısı için mutlaka günümüzde abiye modelleri ilk olarak akla gelmektedir. Her ne kadar eski dönemlerde sadece bazı organizasyonlar için kullanılsa da günümüzde farklı amaçlar altında da yeni abiye modelleri tercih edebilmektedir. Tabii artık bunu bir de tesettür kombin fırsatı altında hoş bir çanta ve topuklu ayakkabı ile birlikte kişisel tercihlere göre yapılacak seçim kapsamında farklı bir dış giyim ile arzu eden o kombin ortaya çıkarılabilir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir