Ekose Parçaları Nasıl Kombin Edilir ?

80’li ve 90’lı yılların trend deseni olan ekose, bu yıl da sıkça karşımıza çıktı. Zamana bir türlü yenilmeyen bu trend desen, sonbahar -kış sezonunda tesettür giyim modasında yerini aldı. Modern çizgilerle birleşen ekose, dış giyim ürünlerinde kullanılmaya başlandı. Savaş ruhunu yansıtan, güçlü bir kombin oluşturmak isteyen bayanlar ekose ürünleri tercih edilebilir.

 

YENİLENE EKOSE ŞIKLIĞI

 

Kendini yenileyerek zaman yolculuğuna devam eden ekose desen, oldukça seviliyor. Kombine farklı bir renk ve tarz katan ekoseli ürünler, bu sezon sıkça karşımıza çıkacaktır. Gömlek, tunik, pantolon gibi parçalarda artık ekose desenli olarak dikkat çekecek. Dış giyim ürünlerinde de ekose desenli ürünler şıklığın yansıtacaktır. Ekose şıklığını net bir şekilde yansıtmanın çeşitli yolları var. Genelde ekose desenleri farklı renk tonlarından oluşuyor. Dolayısı ile bu desenin de bulunduğu kombinlerde farklı renkler de tercih edilebilir. Kahve tonlarındaki ekose ürünleri hardal veya kahvenin tonları ile kullanılabilir. Ekose deseni özellikle jean pantolon ile şık duracaktır. Bu ikili gündelik hayatınızda sizin şık olmanızı kolaylıkla sağlayabilir.

 

EKOSE İLE FARKLI TARZLARI YANSITABİLİRSİNİZ

 

Ekose desenleri farklı tarzlarda tercih edilebilir. Kullanımı kolay, sunmuş olduğu şıklık ise gözden kaçmayacak kadar güçlü. Klasik bir tarz yansıtmak istediğinizde, özellikle siyah beyaz ekose desenlerine kombin içinde yer verebilirsiniz. Sunulan tesettür giyim ürünlerinde seçenekleri bir birinden farklı olduğu için, çeşitli tarzlar kolaylıkla oluşturulabilir.

Spor bir tarzı benimsemiş olan bayanlar ise renkli ekose ürünleri kullanabilir. Uzun ekose desenli hırkalar, dar paçalı pantolonlar, gömlek modelleri günlük hayatın bir parçası olacaktır.

Yaratıcılığınızı kullanarak, her gün farklı bir tarz yansıtabilirsiniz. Bu tarzların içerisinde ekose desenli parçalara mutlaka yer vermelisiniz. Ekose desenli parçalar her zaman farklı şekillerde kombin edilebilir. Bir gömlek bile farklı tarzların parçası olabilir. Bu parçaların kombin edilmesi zaman konusunda tasarruf yapmanızı sağlayacaktır. Hızlı ve şık olmak istediğinizde, ekose desenli parçaları kullanabilirsiniz. Hem şık hem de farklı görünmek isteyenler bu parçaları kullanabilir.

 

Yeni sezon sonbahar-kış sezonunda yenilikler çok fazla gözler önünde olacak.Özellikle tesettür giyim sektöründe yaşanan bu değişim, birçok bayanın bu sektöre olan ilgisini arttırdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir